Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? 2020 rok, piąta konsola Sony, trzecia konsola z pełnoprawnymi usługami sieciowymi i wciąż sobie każą płacić za trzymanie sejwów w chmurze xD
To już nawet nie jest śmieszne.

XSX podłączyłem do tv, pobrałem grę i zacząłem grać tam gdzie skończyłem na Xbox One. Na PS4 albo musisz mieć wykupiony characz w postaci PS+ albo ząglować pendrivem między konsolami. A i tak savów z nowych gier nie zrzucisz XD

Czekam na fikołki tych co pisali, że oni to trzymają swoje savy na dyskach zewnętrznych bo tak wolą się zabezpieczyć przed utratą savów

#ps4 #ps5 #xbox #xboxone #xboxseriesx #gry #niezaleznyobserwator
Policjant997 - Ja #!$%@? 2020 rok, piąta konsola Sony, trzecia konsola z pełnoprawnym...

źródło: comment_1605467631H1cdVi4vLlEwiKR66FqAdM.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@vevnx: Ale co mnie exy obchodzą? Ostatnie exy na PS to gry/filmy które przechodzą się same. Gry na nowego ps? DLC do gry z PS4 i remaster gry sprzed ponad 15 lat.

Poza tym, mnie interesuje jakość grania a nie na siłę wpychane exy. Interesują mnie gry a nie poczucie wyższości z łzami w oczach.

Gram głównie w Apex, CODa, potem cyberpunk. Wszystko co mnie interesuje jest na obu konsolach a
  • Odpowiedz
  • 1
@Qontrol nie no, Apex to faktycznie wybitna gra. Cała seria The Last of Us zjada wszystkie exy Xboxowe. Dodaj do tego nowego God of Wara i już Xbox zniknął. A to dopiero dwie gry. Ale łatwo. ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vevnx: TLOU to gowno o którym myślałem pisząc tamten komentarz. Tak, nie interesują mnie exy bo interesuje mnie gra ze znajomymi. W Apex mam ponad 1500h przegranych.

Pomysl że dla niektórych nie liczy się to że gra jest exem chociaż jest gównem. A wygodne granie z kumplami. Że takowych nie masz to zostają ci exy offline, które równie dobrze mógłbyś odpalić na YT gameplay.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vevnx: Widzę że nie ogarniasz o co mi chodzi, i co znaczy jakość gry. Masz klapki na oczach z logiem PS.

Pisz se co chcesz. Ja się wypowiedziałem teraz idę spać. A Ty możesz dalej płakać w internecie wmawiając wszystkim ze walenie konia do gówno gier bo są na wyłączność to coś wspaniałego.
  • Odpowiedz
  • 3
@Qontrol no widzisz, na PS5 będę mógł i grać ze znajomymi i grać w wybitne Exy. ;) A, że Twoim zdaniem gówniane? Rozumiem tą gorycz która przez Ciebie przemawia. Typowo Xboxowy bełkot. Za rok albo dwa GamePass wejdzie na PS i już całkiem konsola straci sens istnienia. Już teraz się o tym mówi.
  • Odpowiedz
  • 3
@Qontrol gówno gier XD Gówno gier z wybitną fabułą i technologiami z których nikt inny nie korzystał wcześniej. Fakt, słabe. Lepiej pograć w Halo czy inne tego typu kupy ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@Qontrol jakość gry? Jak ktoś robi grafikę jak w Halo, to już wiem, że nikt o jakiejkolwiek jakości tam nie pomyślał. Gry na Switcha lepiej wyglądają.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vevnx: Aleś się #!$%@? Halo xD MMA Xboxa od 360, one, one X i NIGDY nie grałem w halo. Wybieram gry które mnie interesują a nie tylko dla tego że są exami. A co do The Last... Tak, gówno gra/film dzięki czemu mogli poszaleć z fizyką liny xD No #!$%@? kupię PS5 bo lina się zachowuje bardziej realnie xD

Eh proszę Cię. Dam mi już spokój, bo widzę że się nieźle
  • Odpowiedz
  • 3
@Qontrol idealna konfiguracja to PC + PS5. ;) Xbox nie ma sensu realnego istnienia, GamePass jest na PC. ;) Ale okej, żyj dalej w swoim świecie. Taa w TLOU tylko lina. Taa. Właśnie tak. XD
  • Odpowiedz
@vevnx: Nie mam zamiaru z nim gadać. Jak ktoś twierdzi, że exy Sony (TLou, HZD, Uncharted, GoW, Bloodborn) to filmy i przechodzą się same, to już wiem, że w życiu nie grał w te gry, tylko powiela jakieś pierdoły, które przeczytał w internetach. Szkoda na nich klawiatury.
  • Odpowiedz
@vevnx: Ja jestem za playstation i uważam że obecną generacje wygrało tak samo jak wygra następną. Ale @Qontrol ma racje. The last of us to gowno.
Jedno i drugie to tylko opinia. Pozdrawiam cieplutko.
  • Odpowiedz