Wpis z mikrobloga

#wot wrocilem do gry po prawie 2 latach, ale już mnie wuj strzela. W kazdej bitwie po 2-3 arty i wala szybciej i celniej niz kiedys, Wiecej dziwnych czołgów premium, ale ludzi na serwerach znacznie mniej niż pamiętam, na bitwe często czekam z minutę, w weekendzik. Meh
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pytlar: To chyba kwestia paru składowych - godziny, poziomu, typu pojazdu itd. Mi dość często zdarzają się bitwy bez arty, czy z jedną i raczej nie czekam długo.
@zagu: rozegralem na razie ponad 20 bitew na tierach V-X. Tylko w 2 czu 3 nie bylo arty, a jak jest, to co najmniej 2. Polowa moich zgonow dzis to z ich reki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pytlar: W ciągu dwóch lat dynamika gry się imho mocno zmieniła. Zazwyczaj rozgrywki są szybsze i bardziej dynamiczne niż kiedyś. No i trzeba umieć się chować przed artą. Nie ma co cisnąć YOLO i stać w otwartym polu. Co do ilości arty - może trwa jakieś wydarzenie, albo jest jakaś misja na artę i ludzie cisną?
@Arado-Akbar: ciezkimi zawsze lubilem, ale widze, ze teraz nimi ciezko, szczegolnie tymi wolniejszymi. Zagealem raz arta, ktora mam jedna dla misji (amerykanski 6ty tier) i zrobilem swietny wynik, zdecydowanie latwiej niz kiedys sie nia gra
No i trzeba umieć się chować przed artą.


@zagu: To jest bardzo często niemożliwe. A nawet jak się schowasz to dostajesz splashem albo jesteś ogłuszony przez kilkanaście sekund. Ogłuszenie spada, a arta ma zaraz gotową drugą pestkę do strzału. Jak są dwie arty w bitwie i obydwie focusują to praktycznie jest już pograne. To jest stały i bardzo częsty scenariusz teraz, nawet jak się gra mobilnymi czołgami i się robi się