Wpis z mikrobloga

Moja obiektywna opinia o nowym #xbox po 6 dniach użytkownia.

Obiektywna dlatego, że nie kieruje się emocjami, a faktami.
Miałam wczesniej ps4, ps3 i ps2 i jest to moja pierwsza przygoda z xboxem.

XSX jest piekielnie cichy i szybki. Od dnia premiery został wyłączony dopiero po 3 dniach. W dzień granie, noc ściąganie w trybie uśpienia. Wiatrak chodził ponad 70h non stop. Konsola nie nagrzała sie ani raz, czy też nie zwiesiła sie. Gamepass + ea play dla osób, ktore są niedzielnymi graczami, badz nie inwestowali $ w #pcmasterrace to strzał w dziesiątke. Dodam, że pad jest mega wygodny i porównując go z moim wczesniejszym od ps4 to jakby zestawić whiskey single malt z alkoholem z biedry o nazwie 3 letnia whisky.
Szczerze polecam tego czarnego klocka :)


#xbox #ps5 #gry
KarolaG17 - Moja obiektywna opinia o nowym #xbox po 6 dniach użytkownia.

Obiektywn...

źródło: comment_1605543223gEBIM1mrcfDfvsARZFjFMS.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@KarolaG17: Nie no umówmy się że pad od xboxa one czy tego nowego to jest doskonałość i tego się przebić nie da. Nie wiem jak ten nowy od ps5, bo podobno jest ulepszony, ale ten od ps4 to nadal taka sama gównozabawka dla dzieci jak pad od ps1
  • Odpowiedz
@Irritum: @Krabowski: nie wiem co slyszeliscie, ale u mnie jest system bardzo intuicyjny i płynny. W sekunde wychodze z gry i od razu płynnie przemieszczam sie po systemie, wchodze w gamepassa wybieram co chce i wracam do gry. Zero zacięć.
  • Odpowiedz
@KarolaG17: ja nie słyszałem ja mam. Po uruchomieniu konsoli ona potrzebuje 2 sekund na wyłudzenie się. Potem śmiga jak oszalała. Niby nic...ale w laptopie nie mam tych 2 sekund namysłu. Natomiast quick resume....cuuuuuudo.
  • Odpowiedz
@KarolaG17: Mi się kloc bardziej podoba wizualnie od playa 5, pad zawsze wygodniejszy był xboxowy, dlatego zawsze do pc miałem..(Chociaż ajram się teraz tym dual sensem) Tylko tutaj się dalej rozchodzi o jedno - Mam to samo już pod biurkiem. Więc jeśli kupować konsolę to tylko plej dla tego czego nie ogram na pc (ʘʘ)
  • Odpowiedz
Nie no umówmy się że pad od xboxa one czy tego nowego to jest doskonałość i tego się przebić nie da. Nie wiem jak ten nowy od ps5, bo podobno jest ulepszony, ale ten od ps4 to nadal taka sama gównozabawka dla dzieci jak pad od ps1


@rdy: Jak dla mnie pad od ps zawsze będzie słabszy przez ułożenie gałek. Ułożenie gałki z padzie od xboxa nie męczy tak lewego palca,
  • Odpowiedz
@KarolaG17: miałaś ps4 i się zachwycasz pobieraniem w uśpienie? Do tego porównywanie pada z poprzednia generacja to trochę srednie porównanie (chociaż dla pada xboxa to ta sama generacja ( ͡° ͜ʖ ͡°))
  • Odpowiedz
pad od xboxa one czy tego nowego to jest doskonałość i tego się przebić nie da.


@rdy: oj nie małeś w dłoni pro controlera do switcha ani steam controllera, ale z dwójki xsx / ps5 to xowy jest lepszy
  • Odpowiedz