Wpis z mikrobloga

Moja obiektywna opinia o nowym #xbox po 6 dniach użytkownia.

Obiektywna dlatego, że nie kieruje się emocjami, a faktami.
Miałam wczesniej ps4, ps3 i ps2 i jest to moja pierwsza przygoda z xboxem.

XSX jest piekielnie cichy i szybki. Od dnia premiery został wyłączony dopiero po 3 dniach. W dzień granie, noc ściąganie w trybie uśpienia. Wiatrak chodził ponad 70h non stop. Konsola nie nagrzała sie ani raz, czy też nie zwiesiła sie. Gamepass + ea play dla osób, ktore są niedzielnymi graczami, badz nie inwestowali $ w #pcmasterrace to strzał w dziesiątke. Dodam, że pad jest mega wygodny i porównując go z moim wczesniejszym od ps4 to jakby zestawić whiskey single malt z alkoholem z biedry o nazwie 3 letnia whisky.
Szczerze polecam tego czarnego klocka :)


#xbox #ps5 #gry
KarolaG17 - Moja obiektywna opinia o nowym #xbox po 6 dniach użytkownia.

Obiektywn...

źródło: comment_1605543223gEBIM1mrcfDfvsARZFjFMS.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
steam controllera


@Leniek: ojezu przecież to karykatura kontrolera była xD To się nadawało tylko do powolnych gier strategicznych w zasadzie jeżeli ktoś koniecznie nie chciał korzystać z myszki

Nie odmawiam innowacyjności ale sam fakt że steam go porzucił szybko po premierze i wywalili pomysł dwójki do kosza o czymś świadczy

switcha nigdy w ręku nie mialem, ale pad wygląda bardzo podobnie do xboxowego, więc pewnie spoko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rdy: stram controller to love or hate, ja go uwielbiam.

Układ pro controllers bardzo podobny ale jakość wykonania o dwie klasy wyżej niż Xbox
  • Odpowiedz
@Sebeq92: @b4kus:

,,Kiedy ktoś wyraża obiektywną opinię, po prostu myśli o faktach, a nie o swoich własnych uczuciach. Kiedy pytasz o obiektywną opinię, chcesz usłyszeć opinię kogoś, kto nie ma jeszcze silnych uczuć na ten temat, i tego, który nie otrzymuje ani nie traci nic z powodu swojej decyzji. Osoba, która daje celocena, kierująca się prawdziwą rzeczywistością i sprawiedliwością. Zdania, które nie różnią się w zależności od osoby, mogą być
  • Odpowiedz
Od dnia premiery został wyłączony dopiero po 3 dniach. W dzień granie, noc ściąganie w trybie uśpienia

@KarolaG17: E? Moje PS4 jest włączone cały rok, Ty wcześniej wyłączałeś konsolę jak z niej nie korzystałeś zamiast ją usypiać?
  • Odpowiedz
@KarolaG17 jak tam adaptacyjne triggery i haptyczny feedback?
Tak mówisz, bo pewnie przeszłaś już wszystkie exy dlatego takie wrażenie zrobił. XD
Daj znać jak przejdziesz Demon Soulsy.
  • Odpowiedz
@KarolaG17: ja ze swojej strony potwierdzam Twoje słowa - XSX jest piekielnie szybki i cichy, ale jako posiadacza poprzedniego Xbox One X nie czuję efektu wow - ten sam interfejs użytkownika sprawia jakbym do PC dokupił dysk SSD i karte graficzną :) Stąd też pewnie za rok dwa dokupię PS5. Long story short, po zamianie z XOX na XSX konsola jest:
- szybsza
- cichsza
- ma lepszy pad ( wykonanie
  • Odpowiedz