Wpis z mikrobloga

#neuropa #bekazprawakow #rasizm #4konserwy

https://www.wykop.pl/link/5803905

JAK MOŻECIE UMIESZCZAĆ W POLSKIEJ REKLAMIE DZIECKO O INNYM KOLORZE SKÓRY NIŻ BIAŁY?

TO GODZI W MOJE UCZUCIA!!!

GREJT RIPLEJSMENT!!!

NIE MOŻECIE UMIESZCZAĆ MULATÓW W POLSKOJĘZYCZNYCH REKLAMACH, BO JESTEM RASISTOWSKIM ŚMIECIEM I PĘKA MI DUPA.

Ten serwis nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać, a na pewno nie przestanie mnie zaskakiwać głupota i ptasie móżdżki wykopowych rasistów i przygłupów.

Ogólnie polecam zapoznanie się ze znaleziskiem i komentarzami śmietanki tego serwisu.

Creme de la creme wykopowego półświatka.
N.....t - #neuropa #bekazprawakow #rasizm #4konserwy 

https://www.wykop.pl/link/5803...

źródło: comment_1605597833pANLGqX3QxIVcilp5VnYZv.jpg

Pobierz
  • 135
@Neubert: Ale #!$%@?. Rozumiem, że ktoś może się sprzeciwiać napływowi emigrantów z nizin społecznych, którzy żyją z zasiłków. Rozumiem, że ktoś może twierdzić że przedstawiciele innych ras mogą mieć statystycznie średnio inne wartości niektórych cech psychofizycznych.
Ocenianie natomiast przez ich pryzmat konkretnego człowieka, czepianie się koloru skóry czy wyglądu to już dla mnie kretynizm.
@Neubert: Zanim odpaliłem, myślałem że to jest po prostu tłumaczone i dubbingowane, ale że jednak produkcja lokalna, to przyznaj, że akurat w kontekście naszego #!$%@?łka jest to dość sztuczne i już bardziej reprezentatywne byłoby wrzucenie jakiegoś małego azjaty. Z drugiej strony, ponieważ jest to produkcja lokalna, to jestem bardzo skłonny uwierzyć, że to powstało raczej na zasadzie "o spoko, przyszedł czarny dzieciak na casting, będzie ciekawszy spot" niż "szukać mi tu
@Leniek: fakt, w sumie teraz co trzecia polka puszcza się z przyjezdnym murzynem, trzeba więc przyzwyczaić młodzież, że niedługo murzynek w klasie będzie na porządku dziennym ( ͡º ͜ʖ͡º)
napisz to samo ale po polsku a nie prawacku


@6c6f67696e: nie ma obrazków i zbyt trudne? poproś kogoś starszego to ci wytłumaczy czemu ta reklama i jaranie się nią przez lewarów to jedno wielkie XD