Wpis z mikrobloga

Hej, zauważyłem pewną zależność i dopiero się o tym dowiedziałem z internetu. Jak stosujecie #minoxidil to powinno się używać do tego specjalnego zakraplacza i nie wcierać palcami, bo wtedy zamiast dotrzeć do skóry wchodzi on we włosy i one są jak gąbka.

Przejrzałem kilka tematów na reddit i osoby, które piszą, że nie wcierają ale używają zakraplacza i dają czas na wchłoniecię się w skórę minoxa mają W HOOOOI lepsze efekty. Przez 1.5 roku żyłem w błędzie z posklejanymi włosami od wcierania, bo zostawał on na nich zamiast wsiąknąć w skórę. Jadę kupić zakraplacz i dam znać jak to wygląda. Imho ma to sporo sensu.

Dawno też nie pisałem nic na tagu #addisilysienie ale dalej walczę, według dermatologa są efekty, według mnie, rożnie, za miesiąc/dwa wrzucę zdjęcia porównawcze z tego co było 3 lata temu (gdy zaczynałem odkrywać problem łysienia i się nim przejmować) a teraźniejsze włosy :)

#wlosy #lysienie #finasteryd
  • 34
@JuneJohn: całe życie w błędzie xD, jeszcze się dowiedziałem kilka dni temu, że fina powinno się popijać pełną szklanką wody bo inaczej się nie wchłania dobrze, a popijałem łykiem albo wcale :|
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Addis: się wuja znam ale wydaje mi się że ten preparat podobnie działa jak lek na wszawicę dla psów. Też dajesz kropelkę i samo rozchodzi po skórze
@Towarzysz_Pawulon: a co Cię konkretnie interesuje? Ja biorę/ brałem podstawy właściwie, więc wiele Ci nie powiem. Jak masz tendencję do wypadania to i tak Ci wypadną, biorąc koks tylko przyśpieszysz efekt.
Mi wypadają bardziej przy wysokim estro, jak pilnuje to wypadają tak samo jak bez koksu. Nie brałem pochodnych DHT, a to po nich najbardziej wypadają.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JuneJohn: nie wytłumaczę ci naukowo, ale na hairlosstalk pełno historii desperatów którzy uzyskali zajebisty odrost dzięki tabletkom z estro

Estro i androgeny w pewnym sensie ze sobą konkuruną co widać np po klatce piersiowej