Wpis z mikrobloga

Jak dałem się oszukać.

TL:DR
@czaksniff mnie okradł na 900 zł

Post w ramach przestrogi. Jakoś rok temu kolega czaksniff załatwiał znajomym elektronikę troszkę taniej, najpewniej miał jakieś zniżki pracownicze. Byłem jednym z tych znajomych i skorzystałem. Wszystko poszło bez problemów. Nie miałem więc żadnych powodów, aby twierdzić, że kolejnym razem - w sierpniu tego roku - będzie inaczej. Takie myślenie okazało się błędem, gdyż przy następnym 'zamówieniu', zostałem okradziony. Załączam screena rozmowy z koleżką, aby nie pisać bezsensownie drugi raz.

Po rzekomej wysyłce zostałem ciągle kłamany, aż do momentu gdy kontakt się urwał. Po rozmowach z innymi znajomymi, dowiedziałem się, że to nie pierwszy taki przypadek i że nie pracuje on już od kilku miesięcy w owej firmie.

Tak więc podsumowując, chciałbym przestrzec przed robieniem interesów z @czaksniff i ogólnie przed jakimkolwiek zaufaniem do ludzi, bo nawet tacy, którzy nie sprawiają powodów, by cię oszukać, mogą to zrobić.

Otaguję #ros i #acleague, gdyż koleżka jest dość kojarzony w społeczności (pod nickiem czaxx) i być może ten post uchroni kogoś gotówkę.

#zlodzieje #ludzie #oswiadczenie #polska #zalesie
giebeka - Jak dałem się oszukać.

TL:DR
@czaksniff mnie okradł na 900 zł

Post w...

źródło: comment_1605711593zitrSvXkaXyWLWl2gNImHJ.jpg

Pobierz
  • 7