Wpis z mikrobloga

Mirasy, chcialbyk kupic konsole nowej generacji ale nie bardzo jestem w temacie. Jestem niedzielnym graczem, glownie jakas fifa i czasem moze jakies strzelanki. Pytanie jak sie gra w strzelanki na konsoli? Do tej pory gralem tylko na PC. Co jest przyjazniejsza platforma dla takiego janusza jak ja? Chrzesniakowi kupilem xbox one i marudzi, ze ciagle sa jakies wielogigowe update i nie da sie praktycznie grac a maja slabego neta. Mnie tam robienie co chwile updsteow nie jara, jestem prosty chlop, chce odpalic i grac bez wiekszych filozofii. Dlatego pytanie #ps5 czy #xbox #xboxseriesx. Mam tez pytanie o te platformy ps plus i game pass, czym to sie rozni, co lepsze i jakie sa z tego korzysci. Z gory slicznie dziekuje.

#pytanie #konsole #gry
  • 14
@Podlaski_warmianin: ja nie mam problemu z xbox one- nie podłączyłem do neta i update mnie nie meczyly. Wkladalem plytke i gralem jak na niedzielnego gracza przystało ( ͡° ͜ʖ ͡°) tyle, ze ja wybieram gry ze wzgledu na rozgrywke offline, kampanie itd.
Tam naprawde nie będzie robic Ci roznicy ps5 czy xbx skoro jestes tym niedzielnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Podlaski_warmianin: na samym początku nie potrafiłam nikogo trafić na padzie, ale później im dalej w las tym lepiej. Musisz się po prostu nauczyć, trochę się #!$%@? na początku xD
Szczerze? Ja zawsze jestem team Sony, ale jeżeli jesteś takim niedzielnym graczem i od czasu do czasu chcesz sobie w coś zagrać, to moim zdaniem na spokojnie wystarczy Ci Xbox Series S. O wiele tańsza, masz tam gamepassa gdzie naprawdę masz wiele
@Podlaski_warmianin:
Strzelanki po przesiadce z PC wymagają dużo cierpliwości. Ręka musi nauczyć się celować padem. Jak przesiadałem się z pc na ps4 to miałem poważne problemy na niskich poziomach trudności w single player. Aktualnie pykam sobie na luzie w multika ;)

Updaty - tak, to straszne przekleństwo. Łaty często zajmują duże ilości i w zależności od neta, trochę trwa ściągnięcie jeżeli chcesz grać online. Do singla, łaty można sobie pomijać. Dla