Wpis z mikrobloga

@Windows98 Pracuje 8h w korpo klepiąc excela to po pracy jakiś czas się znajdzie na dłubanie przy aucie xD Zresztą lubię wielkie, przepastne i absurdalne auta, a kwestia pieniędzy nie jest aż tak ważna jeśli masz daily i praktycznie wszystko robisz sam przy gruzie( ͡º ͜ʖ͡º)

@Viscop Profesjonalna robota bez użycia pianki i tony szpachli xD

@SHOGOKI W220 najbezpieczniejsza opcja( ͡º ͜ʖ͡º)
@Kejran śmiało coś fajnego znajdziesz, ludzie uważający że 220 to gruz chyba tylko czytali głupoty w necie o tym aucie. Tanio w naprawie nie jest, bo to nie e klasa, że jest dostępne setki zamiennikow, ale to są dobre auta. A, że ludzie nigdy miechów w nich nie wymieniali to cóż... Jest potem beka, że leży na glebie. Ale tak samo wiele osób jeździ z połamanymi sprężynami i wywalonymi amorami do końca
Jezu plusowałeś to wołam, mam zamiar #!$%@?ć na ten biznes 10 tysięcy wiec chce troche fejmu xD


@Kejran: 10 to wywalisz na samochód, a ile chcesz dać na jego naprawy? Sam będziesz go robił?
@Kejran: Czyli masz pewnie jakiś posag. Dla mnie nie wyobrażalne wywalić 10k na gruza a później np. 4k na naprawe + czas. Do tego trzeba mieć, garaż, podwórko. Czyli jakąś posiadłość/nieruchomość. Mimo, że jestem 15k dev to akcja nie wyobrażalna, ani domu nie posiadam na własność ani mieszkania. Gratki niech ci się wiedzie, fajne hobby.