Wpis z mikrobloga

Hejka, mam kotkę i chciałem żeby miała towarzystwo i tym samym dać dom dwum innym kotkom. Wczoraj Pani przyjechała mi przywieźć dwie kotki i problem jest w tym że moja obecna kotka chyba nie akceptuje tamtych i ciagle syczy i warczy na nie, tamte nie robią sobie nic z tego i chodzą z podniesionym ogonem. Czy kotka się przyzwyczai do nich czy raczej będę musiał poszukać im nowego domu? :( Wydaje mi się że moja kotka się ich boi po prostu bo też ucieka.... #koty #kitku
  • 13
  • 0
@Jason_Stafford: To chyba mam lipa i muszę poszukać nowego domu... chciałem dać im nowy dom i miałem nadzieje że się polubią bo te kotki są naprawdę baaardzo towarzyskie i nie syczą nawet na starą kotkę xo była już w domu :(
  • 0
@RexFortune: boje się trochę że mojej kotce może się to odbić trochę, wydaje mi się że kiedyś jak była mała i była chora to ma trochę traumę po weterynarzu i przez to jest taka płochliwa... Może faktycznie czasu trochę im trzeba, wczoraj miała kitę jak cała ona a dzisiaj już tej kity nie stroszy, nawet jak się bawiły to warczała ale po czasie już jej się nie chciało...
@M1KNG Kitku moich rodziców na początku nie trawił ich pierwszego futrzaka, ani kota sąsiadów. Po niecałym miesiącu najlepsi kumple, śpią razem i myją się nawzajem. Daj im trochę czasu, pilnuj i zajmuj zabawą i powinno być git :D Cierpliwości, Mirku
  • 0
@RexFortune: Właśnie dziewczyna bawi się z nowymi ciagle a ja z tą stara kotka, ale czuje jakbym poszedł do tamtych z dziewczyna to moja by się czuła zazdrosna trochę i byłoby gorzej chyba :(
@M1KNG kotce lepiej było sprawić towarzystwo w postaci kocurka. Szybciej i łatwiej by go zaakceptowała. Natomiast nowe dwie kotki... cóż, wysoce prawdopodobne, że nigdy się nie polubią. Ale również dość prawdopodobne, że z musu stara kotka je zaakceptuje, więc poczekaj.