Wpis z mikrobloga

@kidi1 obejdzie się bez kuli, liczę na to, że ktoś to brał, kiedy miał ból i podzieli się doświadczeniem czy to był silny ból i czy mu pomogło, albo ktoś na tyle się zna, że stwierdzi, że z pewnością powinno pomóc lub uspokoi mnie, że nie w każdym przypadku pomaga od razu lub nawet po trzech czterech dniach. Mam problem, więc pytam i oczekuję konkretnej odpowiedzi a nie wysranej z twojej kuli...
@polaczenieszyfrowane i za taką odpowiedź szczerze dziękuję. Dostałam go na receptę i po czterech dniach nadal czuję ból a mam konsultację z lekarzem dziś po południu i po prostu się boję co ja powiem, bo boję się silniejszego leku lub sterydowego i chciałam wiedzieć czy to normalne, że po czterech dniach jeszcze nie pomógł.
@Perfektka: tzn może inaczej. Jeżeli Olfen Ci nie pomógł, to raczej nie liczyłbym na Altaziaję i tak i tak, bo w gruncie rzeczy to to samo, kwestia recepty (głupota). Potrzebujesz czegoś mocnego. To, że Olfen na pewne bóle nie pomaga to norma. Testowałem. Miło że pomogłem pomimo, że nie jestem ekspertem ( ͡° ͜ʖ ͡°)