Wpis z mikrobloga

Przede wszystkim czyj jest blackpill? Blackpill to pogląd, że nasze życie jest mocno zależne od genów i nie wszystko da się osiągnąć ciężką pracą. Blackpill jest zdroworozsądkowy.

Bluepill to #!$%@? pojawiające się od czasów szkolnych. Te wszystkie reklamy typu pij mleko będziesz wielki, czy żryj monte a będziesz w życiu kim chcesz. Czyli wmawianie ludziom, że pewne rzeczy są zależne od ich woli, mimo iż nie są. Dziś dzieciom wmawia się, że w przyszłości będą jakimiś #!$%@? milionerami, bogaczami, że będą mieli piękne żony, że będą noblistami, olimpijczykami sportowy, że wystarczy, że będą się pilnie uczyć. Potem, się okazuje, że manlet 1.50 m nie zostanie mistrzem w boksie wagi ciężkie, że Dziecko z przeciętną inteligencją nie zostanie w przyszłości profesorem, że dzieci w przyszłości będą mieli zwykłą najniższą krajową, a nie wille i bogactwo. Obiecuje się dziś młodzieży miód z boczkiem, a gówno a nie boczek dostają, na start co kredyt na szyje i mały pokój, a nie bogactwo i tak przez całą młodość. Oczywiście jak ktoś, się pyta, czemu nie ma tego co mu obiecywano, to zrzuca się na tą osobę winę, wmawia się lenistwo itp., wszystko byle nie powiedzieć oczywistej prawdy, że geny decydują o życiu, a nie wyłącznie własne chcenie. To samo z seksem itp. wmawia się facetom, że jak będą mili to każda laska ich, a potem rozczarowanie i obwinianie facetów, jak gdyby genetyka była zależna od nich. I te pytania, czemu nie masz mieszkania w wieku 24 lat na własność? Czemu nie masz dziewczyny? To jest żałosne.

#blackpill
#redpill
#bluepill
#goldpill
#przegryw
#duchanalityk
#blackpillraw
#stulejacontent
#chad
#chadstories
#chadowezycie
#incel
##!$%@?
#shaminggenetyczny
#harlekinydlaprzegrywow
  • 32
Uwaga, jeśli tylko się czegoś bardzo chce i włoży się w to odpowiednio dużo pracy to nawet z srednio inteligentnego szaraka można zrobić naukowca
@DuchAnalityk: Tylko jakie inne wartości może ktoś zyskać od blackpill oprócz wiadomości "it's over"? Myślisz że więcej osób znajduje w tym spokój czy może ludzie się zniechęcają i idą w kierunku ldar (lay down and rot)?
@DuchAnalityk Dobrym przykładem był Elliot Rodger, od najmłodszych lat starał się być w związku, wraz z kolejnymi nieudanymi próbami poderwania dziewczyny i stosowania się do rad normictwa w końcu pojął prawdę że to nie jego zachowanie powoduje jego niemożność zdobycia dziewczyny a jego azjatyckie geny. Gdy doznał oświecenia to postanowił zemścić się na wszystkich tych, którzy kłamali mu w żywe oczy i spławiali go. Bez wątpienia jest to postać tragiczna, której normictwo
@DuchAnalityk:
Życie jest fascynujące.
jak byłem nastolatkiem to słuchałem filmów motywujących i jeden gościu kazał napisać sobie cele i marzenia na kartce z datą obecna i data kiedy chce się to osiągnąć. Dodatkowo opowiedzieć o tym komuś kogo się ceni i szanuje

Więc napisałem że chce zwiedzić pół świata i być milionerem do 30 roku życia.
Powiedziałem o tym mojej mamie i ona się podpisała pod tą kartka. Potem mnie przytuliła
@DuchAnalityk: no tak bo lepiej sobie wmawiać że its over, nie masz wpływu na swoje życie przez co wypadasz w marazm i depreche bo i tak nic się nie da zrobić a tak na prawdę można ale przez wmawianie sobie że nie można nic nie robisz przez co nic nie osiągasz i gnijesz w tym samym położeniu przez co utwierdzasz się w przekonaniu że faktycznie nic nie można zmienić. Błędne koło.
chyba #!$%@? naukowca z KUL'u xD


@OddajButa123: Kiedyś KUL to była jak na polskie standardy dobra uczelnia i bez niej nie byłoby Hartmana i wielu dobrych naukowców. Dopiero ostatnie lata i podanie ręki PISowi to zmieniły.
@DuchAnalityk: "wszystko byle nie powiedzieć oczywistej prawdy, że geny decydują o życiu" Geny i pochodzenie (rodzina w której są wychowywane). Adoptowane dzieci Brada Pita będą miały zapewnioną edukację i dobry start, a geny a ich geny się nie zmieniły. Dzieci z bogatych domów ciągnie się za uszy aby skończyły np. stomatologię dzięki czemu też mają dobry start, a często inteligencje mają na średnim poziomie. Zarówno na geny i pochodzenie nie ma