Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem sytuacji. On był poszukiwany, nie odbył kary czy też propagował te zachowania w programie ? Bo głupio by było tak pora drugi wydać wyrok na osobę, która prawnie odkupiła swoje winy i chyba wyciągnął wnioski, jeżeli nie poszedł w recydywę.
@stahustahowski
Jestem rozumnym człowiekiem. Rozumiem, że ma nałożony zakaz publicznego pokazywania się? Internet poszedł w zła stronę przez anonimowość idiotów, którzy myślą, że wszystkim mogą zniszczyć życie. Ostatnio dużo takich przypadków w necie. Szkoda śliny na Was.
@lycha911: z tego co czytałem, typ dostał zawiasy za upojenie i stosunek z nieletnią i w czasie trwania zawiasów dopuścił się z bratem poważnego pobicia, za co poszedł siedzieć, wyrok w pakiecie z poprzednimi zawiasami. W opinii publicznej to poważne pobicie w zasadzie nie istnieje, liczy się tylko stosunek z nieletnią. Sytuacja jest o tyle ciekawa, że TVN ponoć wiedział na etapie produkcji, ale ignorował te rewelacje.
I teraz tak -
@Majku_
Za to co zrobił dla mnie jest najgorszym scierwem ale swoją karę odbył. Chciał ułożyć sobie życie na drugiej stronie globu ale i tak go zniszczyli. TVN nie powinien się uginać pod presją internetu, a wydać normalne oświadczenie, gdzie napisaliby, że osoba która odbyła karę nie moze być piętnowana i ponownie karana. Gdzie to miłosierdzie i druga szansa dla wszystkich ?
@lycha911: no mówię, że dla mnie i Dominik i TVN dali dupy. TVN powinien zrobić, jak mówisz, bo gość odbył karę. Nie okazało się przecież, że uciekł kilka lat temu z kraju, bo ma tam wyrok do odbycia. Z drugiej zaś strony nie wiem, czego ten facet się spodziewał, by z taką kartoteką próbować robić karierę w modelingu poprzez program telewizyjny.

Gdzie to miłosierdzie i druga szansa dla wszystkich ?


Wygląda