Wpis z mikrobloga

Kupiłem kolejne mieszkanie na Flipa Jak nie płacić podatku po sprzedaży mieszkania FiN nieruchomości

Zapraszam Was serdecznie do obejrzenia tego kolejnego odcinka na moim kanale! Jak już wspomniałem, miałem okazję znaleźć niesamowitą okazję na rynku nieruchomości. Mieszkanie o powierzchni 46 metrów kwadratowych, z dwoma pokojami, kuchnią, łazienką i przestronnym przedpokojem. Mimo pewnych wad, takich jak położenie na czwartym piętrze, udało mi się wynegocjować okazyjną cenę i dokonać zakupu tego mieszkania.

Za sprawą negocjacji udało mi się obniżyć cenę z 230 tysięcy złotych na 187 tysięcy złotych. Wraz z kosztami notariusza i pośrednika, całość wyniosła 194 tysięcy złotych. Dodatkowo, zdecydowałem się założyć księgę wieczystą, co pozwoli mi mieć większą elastyczność przy przyszłych transakcjach.

Teraz przystępuję do remontu mieszkania. Pomimo nietypowych kolorów ścian, mam pomysł na przemalowanie ich na biało i sprzedać mieszkanie bez remontu. Planuję także stworzyć funkcjonalną przestrzeń, która przyciągnie potencjalnych kupujących.

Zachęcam Was serdecznie do obejrzenia tego odcinka, który jest prawdziwą lekcją, jak skutecznie flipować mieszkania, czerpać zyski na nieruchomościach i tworzyć atrakcyjne oferty na rynku wtórnym. Mam nadzieję, że ta historia będzie dla Was inspiracją i przewodnikiem po świecie inwestycji w nieruchomości!

#ciekawostki #mieszkanie #mieszkaniedowynajecia #flipmieszkania #flipperzy #flipper #flipy #nieruchomosci
FiN-Nieruchomosci - Kupiłem kolejne mieszkanie na Flipa Jak nie płacić podatku po spr...
  • 60
Ja #!$%@?... Niesamowicie bardzo skrzywdzony człowiek, zapewne w dzieciństwie, gdzie nie zaznał akceptacji czy wsparcia od rodziców. Kompensując swoje braki w ten sposób robisz sobie wielką krzywdę.

A poza tym j/w.