Wpis z mikrobloga

@polowczyk: Ja słyszałem że żadna sieć hotelowa go nie chciała jako obiektu hotelarskiego bo ma za niskie stropy i nie spełnia wymogów stawianym obiektom t go typu - kwestia remontu, wystroju raczej drugorzędna a stropów nie da się ruszyć i dlatego służy jako billboard.
  • Odpowiedz
@Matemit z tego co słyszałem to rozbiórka nieopłacalna, a wybudować czegoś szałowego i tak by nie wybudował, bo plany zagospodarowania widok na Wawel te sprawy.
  • Odpowiedz
@cykorsport nie wiem czy wiesz ale azbest nie jest trujący kiedy po prostu sobie jest. Staje się trujący kiedy się pyli i kruszy. Dlatego sprzątanie po WTC było takie niebezpieczne.
  • Odpowiedz
@polowczyk: brutalny to jest fakt, ze genialny teren pod luksusowy hotel, a stoi i sluzy za betonowa doniczke dla mchu. No i jako jebutny baner reklamowy do wieszania Zimnego Lecha nad wawelem.


@rzuf22: I bardzo dobrze że stoi, deweloperzy chcieli tam gówniane bloki postawić
  • Odpowiedz
@polowczyk: Ja słyszałem że żadna sieć hotelowa go nie chciała jako obiektu hotelarskiego bo ma za niskie stropy i nie spełnia wymogów stawianym obiektom t go typu - kwestia remontu, wystroju raczej drugorzędna a stropów nie da się ruszyć i dlatego służy jako billboard.


@MarianoaItaliano: Tam jest inna historia – został sprzedany z zastrzeżeniem, że nie wolno prowadzić w nim działalności hotelarskiej. I jest piękny czyli, zwłaszcza gdy go porównać
  • Odpowiedz
@enron: Jest oryginalny, tylko wyczytałem że wysokość pięter to jedyne 2.20 podczas gdy norma na budynek użyteczności publicznej wymaga min. 2.70cm więc jedynie mógłby pełnić funkcję magazynu przy takiej wysokości stropów.
  • Odpowiedz