Wpis z mikrobloga

Czy gdzieś na świecie istnieje odpowiednik Motelu Polska w wersji hardej propagandy państwowej?

Kurski do tej pory był zapatrzony w tym względzie w Putina, bo najwyraźniej słusznie uznał własny elektorat za postsowieckich półdebili - stąd Studio Polska i takie tam.
Jednak muszę przyznać, że ten format mnie zadziwił i takiej #!$%@? jeszcze jak żyję nie widziałem, ani nawet nie słyszałem o czymś takim XD
Ciekawi mnie czy gdzieś na świecie jest taki program, gdzie ludzie oglądają telewizję i #!$%@?ą, że ich tam jakiś watażka jest zajebisty, cieszą się jak pociśnie wrogowi ludowemu itd.
Nie mówię o tych zwyklackich oczywiście, ale o wersji Naród z Partią - Partia z Narodem.
Może gdzieś w jakimś murzynowie, a może wśród jakichś ludów koczowniczych?

#tvpis #neuropa #polityka #motelpolska #bekazpisu
neib1 - Czy gdzieś na świecie istnieje odpowiednik Motelu Polska w wersji hardej prop...

źródło: comment_1606595432bLytvmgQi9I4hoNfxSLGdd.jpg

Pobierz
  • 30
@eksplozymeter: Oho neuropa podsyła już boty mające wzbudzić złość i sprowokować równie obelżywe odpowiedzi, za co tacy jak ja, racjonalnie myślący, dostajemy natychmiast bany.
Ja wam nie musze nawet odpowiadac, spojrzcie w lustra, to jest wasza najwieksza kara.
@neib1: To pokazuje ludziom co mają mówić. Daje im "argumenty" w dyskusjach. W wiadomościach ciężej jest pokazać co myślą "zwykli" ludzie. A tu masz ludzi, którzy przypominają Ciebie w sytuacjach stwarzających wrażenie spontaniczności, codzienności. No i potem ktoś mniej lub bardziej świadomie (ze wskazaniem pewnie na pierwsze) powtarza to samo myśląc, że to jego przemyślenia.
@Polanin: W punkt. Do tego pozwala telewizji mówić najgorsze obrzydliwości, bo w końcu to nie oni mówią jako redaktorzy, tylko 'zwykli ludzie'. Podobnie zresztą wygląda Studio Polska, 'przypadkowi' ludzie, którzy komentują wydarzenia w wiadomościach na zasadzie 'zapytaliśmy przechodniów', a najnowsza wersja to 'internauci reagują na...'. Jeden prosty trick i już możesz palnąć dowolne #!$%@? na antenie. I muszę przyznać, że nie tylko TVP ma ten grzech, choć jeśli wziąć pod uwagę