Wpis z mikrobloga

Czy gdzieś na świecie istnieje odpowiednik Motelu Polska w wersji hardej propagandy państwowej?

Kurski do tej pory był zapatrzony w tym względzie w Putina, bo najwyraźniej słusznie uznał własny elektorat za postsowieckich półdebili - stąd Studio Polska i takie tam.
Jednak muszę przyznać, że ten format mnie zadziwił i takiej #!$%@? jeszcze jak żyję nie widziałem, ani nawet nie słyszałem o czymś takim XD
Ciekawi mnie czy gdzieś na świecie jest taki program, gdzie ludzie oglądają telewizję i #!$%@?ą, że ich tam jakiś watażka jest zajebisty, cieszą się jak pociśnie wrogowi ludowemu itd.
Nie mówię o tych zwyklackich oczywiście, ale o wersji Naród z Partią - Partia z Narodem.
Może gdzieś w jakimś murzynowie, a może wśród jakichś ludów koczowniczych?

#tvpis #neuropa #polityka #motelpolska #bekazpisu
neib1 - Czy gdzieś na świecie istnieje odpowiednik Motelu Polska w wersji hardej prop...

źródło: comment_1606595432bLytvmgQi9I4hoNfxSLGdd.jpg

Pobierz
  • 30
@neib1: „W jakimś murzynowie, a może wśród jakichś ludów koczowniczych”.

Piękna lewicowo neuropejska wrażliwość. Jeśli kogoś wyzywać to od murzynów i koczowników bo hehe takie dzikusy co nie.
Jak bym słyszał wszechpolaka. Pewnie w twoim środowisku gej to obelga.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@neib1: ogolem to jak oglądałam urywki tego super programu, to przypomnial mi sie dom rodzinny, gdzie w zasadzie rodzice dokładnie tak oglądali tvp ()
Piękna lewicowo neuropejska wrażliwość


@Kapitalis: Lubię czasem używać tego słowa na wykopie specjalnie po to, żeby tylko odliczać minuty aż wpadnie jakiś prawak z tekstem I TO JEST PROSZĘ PAŃSTWA TA SŁYNNA LEWICOWA TOLERANCJA xd
Przypomina mi to pieśni ś.p. Aleksandra Newskiego, za którym tęsknię i w ten sposób wywołuje go z martwych, bo był tak samo generycznym prawakiem odlanym w jakiejś ruskiej fabryce prawaków bez własnego zdania i pomyślunku jak
@neib1: Prawakiem nie jestem. To ty masz zakodowane we łbie, że każdy kto was krytykuje to prawak. Ja mam właśnie własne zdanie i ciągle je w życiu prezentuję. Idź teraz zawołaj się na discordzie żeby ci boty tęczowe podplusowały.
A Newskiemu możecie buty lizać. Ani porządnej wiedzy nie macie ani oczytania czy doświadczeń życiowych. Tylko pasożytowanie na ludziach produktywnych.
Prawakiem nie jestem. To ty masz zakodowane we łbie, że każdy kto was krytykuje to prawak.


@Kapitalis: jesteś - kojarzę cię, bo kiedyś pisałeś więcej i była z tego dobra bk

Tylko pasożytowanie na ludziach produktywnych.

I kolejny dowód na to, że jesteś prawakiem - kolejne klisze godne jemioła. Putin mógłby w końcu przestawić te fabryki, ale z drugiej strony to i trudno mu się dziwić - skoro doskonale działają w