Wpis z mikrobloga

Jestem wielkim przeciwnikiem dewaluowania słów. Ale niestety idziemy w stronę dyktatury.
Z jednej strony mamy posła na sejm, który według nagrań i zdjęć nie robi nic poza pokazywaniem swojej legitymacji świadczącej o posiadaniu immunitetu. Nie zagraża w żaden sposób policjantowi.

Z drugiej strony mamy policjanta który używa środków przymusu bezpośredniego wobec osoby, która mu w żaden sposób nie zagraża.

To przestaje być państwo prawa.
#bekazpisu #4konserwy #neuropa #protest
d.....2 - Jestem wielkim przeciwnikiem dewaluowania słów. Ale niestety idziemy w stro...

źródło: comment_1606638975np9Cel0iw1aayEC01Hypmv.jpg

Pobierz
  • 119
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji:

Teraz biją i co? I nic. Granica zostają przesunięta dalej. Nie biją mnie wiec jest ok


Na miejscu obrońców pisiorów bym przystopował z takim wygładzaniem rzeczywistości, bo karakan nie ma litości do swoich najbliższych współpracowników, więc i dla tych popieraczy mieć jej nie będzie.
Teraz ładuje w dupska swój najbliższy elektorat, więc żeby się nie zdziwili co niektórzy jak milicja ich spałuje, bo ''dziwnie szli''.
  • Odpowiedz
@duncanidaho2: Nie znam się za dobrze z prawem w Polsce, ale jak policja prosi o przesunięcie się osób, które blokuja cały kordon - to te osoby mogą mieć to w dupie, bo one pierwsze tu stały? Czy nie? A jeśli tak/nie, to jakie mogą być tego konsekwencje? Zgodne sprawem i niezgodne z prawem... ale tak na chłopski rozum...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@megawatt: kolejny... Przeczytaj mój następny komentarz. Albo nie, lepiej zacznij się rzucać jak ten bordo przygłup powyżej i wyłap bana broniąc honor (w) dzielnych policjantów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kolejny... Przeczytaj mój następny komentarz.


@jandiabeldrugi: to jak napisałeś coś w niewiedzy to miej godność i usuń komentarz bo tak powstają fejk newsy
I tak uważam, że Karol C powinien iść siedzieć a nie tylko stracić pracę - ale nadal znacznie lepiej niż teraz, gdy na takich bandytów czeka awans
  • Odpowiedz
@duncanidaho2: nie wiem #!$%@? jak można nie rozumieć tego że ona specjalnie tam poszła robić burdę, licząc na DOKŁADNIE TEN SCENARIUSZ, że w ostatnim momencie wyciągnie legitymację poselską policjantowi 2cm przed nosem kiedy ten już ma gaz wyjęty, i to zostanie w wolnych tvnach i niezależnych gw pokazane jako dowód na ten mityczny system opresji. Jest jakieś nagranie z tego co się działo 5 sekund wcześniej? Bo jedyne co jest pokazane,
  • Odpowiedz
  • 3
@KhaDori nawet jeśli jest tak jak mówisz to 1. Nie sprawia że policjant przekroczył swoje uprawnienia - użycie środków przymusu bezpośredniego w tej sytuacji było nieuzasadnione 2. Środki przymusu bezpośredniego wobec posłów to patologia, niezależnie od okoliczności 3. Jeśli nawet sprowokowała funkcjonariusza to możemy mówić coś najwyższej o manipulacji, a nie fejku, bo te zdarzenia miały miejsce.
  • Odpowiedz