Wpis z mikrobloga

Produkował ktoś z was własne świeczki? Będę robił z różową i nie wiem jak zmixować aromaty żeby wyszło coś fajnego. Olejki jakie mam to: cynamonowy (z liści), sosnowy, goździkowy, eukaliptusowy, jodłowy, waniliowy, pomarańczowy, imbirowy, rozmarynowy, cedr Virginia.
#perfumy #swiecezapachowe
  • 21
  • Odpowiedz
Będę robił z różową i nie wiem jak zmixować aromaty żeby wyszło coś fajnego.


@Odbuta: możesz mieszać co chcesz a świeczka i tak będzie pachniała bardzo słabo lub wcale
  • Odpowiedz
@Odbuta: nie wiem, chwilę pochodził potem się spalił to wysłałem na gwarancję, a nowym nie próbuje ¯\_(ツ)_/¯
1500W nie wiem ile jest zalene do mieszania wosku
  • Odpowiedz
@FELIX90: olejki stąd brane, wlałem pomarańczowy, goździkowy, cynamonowy, waniliowy, imbirowy, rozmarynowy i sosnowy w dość randomowych proporcjach. Chciałem typowo świąteczny zapaszek a wyszło trochę zbyt korzenie
ecospa.pl/naturalne-olejki-eteryczne
  • Odpowiedz
@Odbuta: jesteś pewien że te olejki są przeznaczone do wosków? Palone olejki eteryczne nie przystosowane do swiec mogą się dymić a nawet wytwarzać szkodliwe substancje
  • Odpowiedz
@Odbuta: przeczytałam na stronie że te olejki są raczej przeznaczone do kosmetyków i ewentualnie podgrzewania w kominku. Następnym razem najlepiej kup takie, w których producent zaznacza że są do wosków :)
  • Odpowiedz