Wpis z mikrobloga

dzisiaj zamówiłem sobie spodnie z h&m i przyszły za duże. dla normalnego człowieka nic wielkiego, ale to pokazuje mi jak w ostatnim czasie zmieniło się moje ciało.
#!$%@?, jakie to niesamowite uczucie szczęścia i spełnienia, którego nie da się opisać kiedy:
- możesz kupować ubrania w sieciówkach bez obaw, że będą za małe (i to nie w działach plus size),
- widzisz, że spodnie, które w kwietniu bez paska były dobre teraz od razu spadają,
- nie pocisz się gdy jest ci zimno(!),
- możesz robić #!$%@? pompki - w kwietniu nie zrobiłbym nawet jednej,
- czujesz jak skurczył ci się żołądek - kiedyś #!$%@?łbym bez większych problemów 50cm pickę solo, a teraz po 2 kawałkach miałbym dość,
- poprawisz na tyle swoją kondycję, że już nie dyszysz jak 80-latek z zapaleniem płuc po wejściu na 4 piętro,
- no i najważniejsze - powoli zaczynasz wyglądać jak człowiek a nie jak gówno.
oczywiście dalej jestem ulany, ale to nic w porównaniu z tym co było (129 kg przy największym stadium ulania i 93 kg teraz, 183 cm wzrostu) i zdecydowanie lepiej się czuję. a no i chudnę cały czas ( ͡° ͜ʖ ͡°).
polecam to uczucie 10/10.
a jeszcze lepsze uczucie jest, gdy wiesz, że do tego nie wrócisz, bo za bardzo się wkręciłeś ()
#wygryw #mirkokoksy #mikrokoksy
  • 14
- czujesz jak skurczył ci się żołądek - kiedyś #!$%@?łbym bez większych problemów 50cm pickę solo, a teraz po 2 kawałkach miałbym dość,


@wiseguy43: sam siebie oszukujesz :) na picki jest osobny zoladek :)

a tak serio gratuluje!