Wpis z mikrobloga

#wtf #gry #pcmasterrace #twitch #myslozbrodnia #1984

Kurła, ale jestem mądry, myślałem że wyrażenie "Pogger" używane na Twitchu, #discord i reszcie internetu powiązanego z grami, to sposób na obejście botów banujących/kasujących za najmniejsze objawy niepoprawnosci politycznej(jak wtedy gdy Ubisoft czy ktoś blokował na czatach gier słowo We(my), bo jakaś lewaczka z działu zarzadzania walki z rasizmem uznała że to skrót od "
We Wuz Kangs" stwierdzenie uznane za symbol nienawiści/mowe nienawiści, zwrot pochodzi od We Were Kings(czy jakoś tak) używany przez murzynów w USA zanim zrobiono z tego mema, przerabiając na murzyński, gangsterski sposób zapisu:
We Wuz Kangs
We Were Kings(po naszemu Byliśmy Królami, w antycznej Afryce byli królowie(podobno czarni), prawdopodobnie chodzi o Egipt i tamte okolice, potem biali ich zabrali statkami i nie byli już królami, trochę to nie pasuje, bo na południe od Egiptu to chatki z gliny i *****(gwiazdek;)), a nie królestwa, społeczeństwo plemienne do dziś, chyba dalej(do tego neolityczne jeśli nie liczyć ręki białego). Ale jak oni sobie wmawiają że #wakanda z filmów Marvela jest prawdziwa, a kto zaprzecza, ten rasista(serio pogooglujcie jak na YT mózgi twierdza ze Wakanda prawdziwa i We Were Kings
Także ktoś zrobił żart zapisując to slangiem, ktoś arbitralnie uznał że mowa nienawiści, symbol nienawiści, rasizm i jak ktoś wpisał na czacie WE(my) to był jakiś sadowi ban, czy coś przez jakiś czas, super sprawa UBI(jeśli to wy, nie pamiętam, ale chyba tak, w Rainbow Six Siege, tam takie kwiatki na czatach, boty właściwie za wszystko banują, najlepiej nie pisać)

Wracając do Poggers i POG, sprawdźcie, to nie rasistowskie, ale ja przez miesiące myślałem że to bait, by wpisać na czacie pogger i dostać bana, WTF?? Do czego ten świat zmierza że człowiek musi się zastanawiać czy to bait czy nie...
RabarbarDwurolexowy - #wtf #gry #pcmasterrace #twitch #myslozbrodnia #1984 

Kurła,...

źródło: comment_1606952515MhxH2QigedZbwhBEAOWnBc.jpg

Pobierz
  • 1