Wpis z mikrobloga

Mireczki,
Kupiłem sobie laptopa gamingowego i jestem z grami w tyle z dobre 7 lat. Jakie #gry polecacie do nadrobienia? Takie, w które trzeba zagrać Waszym zdaniem? Lubię gry akcji, fabularne, strzelanki, wyścigi. Raczej bez magii i czarów, strategie też odpadają.

Na razie sobie pykam w #pubg i po wypłacie planuję kupić #rdr2
W #gtav zdążyłem zagrać na starym lapku.

#pcmasterrace #grajzwykopem
  • 13
@TyskiDaro:
Nowe Tomb Raidery
Far Cry 3, resztę sobie mozesz sobie darowac bo to tylko reskiny trójki ( ͡º ͜ʖ͡º)
Deus EX HR i MD
Prey
Dishonored
Resident 7 taki trochę był przełomowy bo fpp, nowe remake tez sa dobre, zwłaszcza 2
Jak lubisz horrory to Outlast był takim wyróżniającym się a Alien Isolation imo jedyna dobra gra o Alienach z masą jumpscarów.
Metro last light
Dziękuję wszystkim za dotychczasowe propozycje ( ͡º ͜ʖ͡º)
@portorico: Far Cry 3 jeszcze poszedł na starym lapku - jedna z fajniejszych gier, w jakie grałem.
Tomb Raider - też zdążyłem przejść, jak był za darmo na początku lockdownu i taki jakiś zbyt liniowy moim zdaniem.

Oo Alien Isolation to dobry pomysł, zapomniałem o tej grze, a lubię to uniwersum.
O Metrach nie słyszałem (w ogóle słabo
@TyskiDaro: No ja jestem fanem wd2, gram teraz w rdr2, hitmany bardzo dobry tytuł. Ja bym poradził odpuścić tomb raidery. Teraz jest f1 2020 niby dobre jeśli chodzi o wyścigi