Wpis z mikrobloga

Mircy i Mirabelki z #lubelszczyzna #lubelskie. Mam do oddania dwie takie oto przecudne kociczki - Zuzankę i Mariankę. Sytuacja wygląda tak, że dziewczyny są u mnie na tymczasie i trochę się zasiedziały. Od niedawna współpracuję ze stowarzyszeniem pomagającym bezdomnym zwierzakom jako dom tymczasowy i od nich mam te wa cuda. Kitałki są już u nas ponad dwa miesiące i problemem jest to że my się już z nimi zżyliśmy i one z nami chyba już też. I w sumie nie będziemy z moim niebieskim rozpaczać jak u nas zostaną ale to będzie oznaczało, że już żaden kot do nas na tymczas nie trafi - choćby najbardziej potrzebujący bo już mamy swoje 4 koty i 2 psy a z Marianką i Zuzanką - 6 kotów ¯\_(ツ)_/¯
Dziewczyny są śliczne ale jakoś nikt się o nie nie dopytuje (,) Ogłosiłam je już na olx - pomimo specyficznych użytkowników to dlaczego nie spróbować i tutaj...
Kotki mają około czterech miesięcy - zostały odrobaczone. Najchętniej oddałabym je w dwupaku. Oczywiście kochamy je już jak swoje więc chcemy dla nich dobrego domu czyli takiego gdzie będą kochane, bezpieczne i zaopiekowane. Dlatego obowiązywać będzie umowa adopcyjna z obowiązkiem sterylizacji gdy osiągną odpowiedni wiek. Z dostarczeniem ich na terenie lubelskiego nie będzie problemu ale myślę, że jak odpowiedni dom znajdzie się gdzieś dalej to też uda się jakoś dogadać.
Więcej informacji i zdjęć dziewczyn w komentarzach
#koty #pokazkota #niekupujadoptuj tuj #smiesznekotki #zwierzaczki
MaseczkaDoLurkowania - Mircy i Mirabelki z #lubelszczyzna #lubelskie. Mam do oddania ...

źródło: comment_16072572326RpfGmbsJ5q6yv6m6JeaMM.jpg

Pobierz
  • 26
Zuzanka - trzpiotka i żywe srebro. Jest pełna energii i wszędzie jej pełno. Nie ma w domu miejsca do którego nie potrafiła by się dostać - wszystkie szafki, półki i inne zakamarki musiały zostać przez nią sprawdzone i pozwiedzane. Potrafi bez problemu wspiąć się na najwyższą w domu szafę. Ma odważne serduszko i nie boi się niczego - mopa, odkurzacza, bawi się z domowym psem. Jak coś się dzieje w domu -
MaseczkaDoLurkowania - Zuzanka - trzpiotka i żywe srebro. Jest pełna energii i wszędz...

źródło: comment_1607257450M9JOZ4ZxDSuK3xLGrfV3if.jpg

Pobierz
Marianka to z kolei przytulak, lubi siedzieć na kolanach i wtulać się w człowieka. Jej atutem są duże oczy, którymi przygląda się wszystkiemu hipnotyzująco. Lubi się wszystkiemu przyglądać jakby musiała sobie wszystko przemyśleć zanim coś zrobi. Taki mały filozof ;)
Jej ulubioną zabawką są papierki po cukierkach, które nosi i podrzuca głośno przy tym warcząc. Marianka jest spokojna ale asertywna więc kiedy jest głodna to jej głosiku nie da się zignorować.
MaseczkaDoLurkowania - Marianka to z kolei przytulak, lubi siedzieć na kolanach i wtu...

źródło: comment_1607257699WhlrcNOSF3jfD1lwjgRxOg.jpg

Pobierz
@MaseczkaDoLurkowania: Najgorzej! Sam miałem 2 kociaki jako DT i jak doszło do momentu ich oddania to się serce krajało i po prostu było szkoda ( ͡° ʖ̯ ͡°) pomóc nie pomogę, ale na pewno słodziaki zaraz znajdą dobry dom
Kiedy obie siostry bawią się razem to energia je rozsadza, trudno nieraz za nimi nadążyć wzrokiem. Są szybsze niż kula w locie. Lubią się razem siłować i galopować po całym mieszkaniu. No ale nie myślcie, że dziewczyny lubią tylko aktywność fizyczną. Niezłe z nich hakerki i lubią sobie "popykać" w kocie gierki na telefonie albo poprzeglądać internety na komputerze (próbując przy tym usilnie złapać kursor)
MaseczkaDoLurkowania - Kiedy obie siostry bawią się razem to energia je rozsadza, tru...

źródło: comment_1607257989ylrfMbqjdMh2EPePqH440p.jpg

Pobierz
@j3sion: Wiesz, może nieraz zdarza się, ze fundacje przesadzają ale mi kiedyś kot spadł z balkonu pomimo tego, że był zabezpieczony (chociaż jak się okazało niedostatecznie). Miednica całkowicie oderwana od kręgosłupa - na szczęście wszystko się zrosło ale trochę krzywo. Poza tym podczas upadku jeden staw w łapie wyskoczył i niby też wszystko jest ok ale ma zwyrodnienie w tym stawie i ta łapa ją pobolewa. A ja mam wyrzuty sumienia,