Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@Paprota: Kto ich w ogóle przyjął do szlachetnej paczki? To jest kur*a dramat. Nie znam się za bardzo na tej akcji, ale wyobrażałem sobie, że chodzi o wsparcie rodzin które rzeczywiście są w dramatycznej sytuacji i nie mają lodówki, czajnika czy środków do nauki dla dzieci, czy pielęgnacji chorych albo niepełnosprawnych. (°°
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@zagu: No niestety, ponoć mieli bardziej te rodziny weryfikować ale widzę co roku to samo, a teraz każdy chce laptopy, tablety albo smartwatche
  • Odpowiedz
@Paprota: Żona kumpla pare lat temu działała w Szlachetnej Paczce, a konkretnie właśnie chodziła po tych rodzinach i weryfikowała, czy nadają się do akcji. Kumpel wybrał się z nią pare razy i mówił, że w życiu takiej patologii, jak tam nie widział i miał stracha, żeby żonie się nic nie stalo tam. Jak to ona sama ujęła bardzo ważna częścią tej akcji było ukrywanie przed ludźmi patologii, jakà większość zgłaszających się
  • Odpowiedz
@Paprota: zobaczyłem parę wpisów odn, szlachetnej paczki na wykopie i z ciekawości wszedłem na ich stronę zobaczyć potrzebujące rodziny z mojej okolicy. no i to jest jakaś masakra, podejrzewam, że dobrze ponad 90% osób tam się zgłaszających to leniwe kluchy i patorodziny. pierwszy przykład z brzegu, on 42lata hydraulik, ona 40lat kucharka, syn 22 lata. oboje rodziców pracę stracili przez redukcję etatów, siedzą ponad rok na zasiłkach. wyobrażacie sobie w polsce
  • Odpowiedz