Wpis z mikrobloga

Sprawa ma się tak. Od roku, czyli od momentu kiedy wprowadziliśmy się do własnego mieszkania nie mamy szafy w korytarzu. Kiedy przyszedł czas funduszy to stolarze śpiewali po 5500pln. Mam opory przed wydawaniem takiej gotówki, bo uważam, ze ceny w trójmieście na wszelkiej maści usługi są z kosmosu. Poprosiłem znajomego o pomoc w pomierzeniu i wypisaniu formatek do zamowien, bo chłopak u siebie tez sam robił, a ja to pierwszy raz mialem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie zamówiłem na razie frontów, a na płyty wydałem 730pln. Licze ze 2500 to będzie maks ile wydam na całość. Trzymajcie kciuki, bo jeszcze nic nie rozwaliłem, ale wszystko jest kwestia czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #meble #stolarstwo #zrobtosam #handmade #remontujzwykopem #remont #szafagra
Aeciatko - Sprawa ma się tak. Od roku, czyli od momentu kiedy wprowadziliśmy się do w...

źródło: comment_1607273246Pd1rxzhT230YLTNAShFnn0.jpg

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@Aeciatko: Już widziałem "meble na wymiar", które były po prostu składane z prefabrykatów przez "stolarza", zupełnie, jak Ikea ( ͡° ͜ʖ ͡°) Także powodzenia miras, pochwal się potem jak wyszło.
  • Odpowiedz
  • 3
@Aeciatko: bo tak to mniej więcej wygląda. Połowa ceny to materiał, druga połowa dla stolarza


@Rafalski45: Kiedyś tak tez słyszałem. Dawno temu dodałem się na forum dla stolarzy to jak ktoś o to zapytał każdy jeden zaprzeczał twierdząc ze 20/30% to maks ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 130
@Xune: bo każdy szanujący się stolarz przywozi już skręcone pudła, zrobione otwory ma itp, robi to w stolarni żeby się nie #!$%@?ć na montażu
  • Odpowiedz
  • 5
@Aeciatko: gdzie brałeś płyty, Abler Gdynia, Robpol w Rumii?


@Rafalski45: Wszystko z dwóch hurtowni w Gdańsku na Marynarki Polskiej. Zanim zamówiłem to byłem w trzech różnych dopytując o ceny. Na samej tej brązowej płycie było blisko 200zl roznicy.
  • Odpowiedz