Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak w techbazie, w ostatniej klasie mieliśmy 4 klasami jechać na pielgrzymkę, o pomyślne napisanie matury. Jako jedyna klasa na nią nie pojechaliśmy, bo nie było chętnych. Trochę nasza wychowawczyni miała przez to problemów u dyrektora. Oczywiście dyrektor, chcąc nas zastraszyć powiedział, że lekcje i tak będziemy mieć, a na zastępstwo dostaniemy panią N. największy postrach w szkole, i będziemy mieć z nią trzy lekcje. Gdy nadszedł dzień wycieczki, pojawiliśmy sie w szkole, ale nikt do nas nie przyszedl, więc po cichu ewakuowaliśmy się ze szkoły, poszliśmy na kręgielnie, a potem na klasowe chlanie. Na koniec dnia było jeszcze ognisko na działce jednego z kolegów i wszyscy wróciliśmy do domów nawaleni jak Messerszmity. Jak się później okazało, jako jedyna klasa zdaliśmy wszyscy, bez wyjątku maturę. Piękne to były czasy.

#bekazkatoli #heheszki
  • 47
@kezioezio: jak moja szkoła jechała do Częstochowy to był atak zimy i dwa autobusy miały kolizję xD Dwie klasy melanż zakończyły 30km od szkoły


@pingwinek_pikpoket: My mieliśmy jechać jakoś wcześnie, a nie przed samą maturą, bo pamiętam że wtedy był taki idealny dzień na ognisko, ze 22 st, chłodne piwerko ładnie wchodziło, a koleżanki były w krótkich spodenkach.
kezioezio - > @kezioezio: jak moja szkoła jechała do Częstochowy to był atak zimy i d...

źródło: comment_1607301024U5lAMt54313U8raVAdK9MR.jpg

Pobierz
@kezioezio: u know mieli jechać do Częstochowy, ale zaczęli coś kręcić i pojechali do jakiegoś lokalnego jej odpowiednika na jakiejś wsi xd ja nie byłem bo akurat mi zdrowie nie pozwalało. Do Częstochowy bym pojechał bo w sumie do tej pory mnie tam nie było, a tak to nie żałuję xd
@kezioezio: @Szotty: u mnie też była taka pielgrzymka. pomorskie here.

zajebiscie wspominam, ale klasowo nie było tylko zebrali autokar z całego rocznika. odemnie z klasy z 10 osob ktore sie trzymaly i mocno melanzowaly.
o 6 rano przed wyjazdem pod szkola juz nas ksiadz z jointami zlapal i powiedzial ze jak zamierzamy pic w busie to tylko nie browary bo nie bedzie robic tylu postoi na szczanie, wiec pilismy tylko