Wpis z mikrobloga

Ja pierdziele... w czwartek zaczal mnie ostro bolec ząb. Z racji, że juz kiedys przeżywałem takie katusze to wiedzialem co sie święci. (Zapalenie miazgi, albo jakas ropa pod korzeniem) Telefon do jednego, drugiegi specjalisty i dopiero 4 mnie przyjmie na nastepny dzien o 12. Urlop w pracy, bo pewnie bedzie gorzej - trudno. I mialem racje, na nast dzień konkrtnie nap@#$$$$ ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wizyta i tak dalej... moje podejrzenia zostały potwierdzone. Próchnica pod starym wypelnieniem, wiec zeżarty od srodka. Powinno udać sie kanałem.

Przychodzi sobota wieczór i dzieje sie isyne apogeum. Bol na pół twarzy, nawet juz jakis drgawek dostałem i sobie mysle co tu robic. Dropsy w zasadzie nie dzialaja, a ja nie moge patrzec na swiatło i najmnijeszy dzwiek potęguje ból.
Trwalo to może z 30min i nawet nie wiem jak zasnalem. Przyszla niedziela, więc szukamy jakiegos speca. Najblizszy dyżur weekendowy i nocny 150km. ( ) Jest w pytę.
Przezylem nocke, w miedzyczasie spuchniety na ryju więc dzownie dzisiaj czy da sie cos zrobić... Moze cos nie siadlo - Nie wiem, nie znam się. Ten mój dzisiaj nie pracuje, wiec okolo 30 dentystów obdzwoniłem !!!!! Najblizsze teemin za dwa tygodnie, albo nawet w lutym.

A wiec braciak mnie zawozi dzisiaj wieczorem jakies 60km do doktora od boleści, bo może Ci poł ryja zgnić, z bólu mozesz płakać, a nawet ne bedziesz mial gdzie pomocy dostać.

Dbajcie mirki o swoje uzębienia, bo ja chociaz dbam.jak tylko mogę, to niestety jakies kiepskie częsci dostałem na starcie i teraz walcze.


#pdk #lekarz #dentysta #krajzdykty
  • 6
@Jagoo: niestety troche dalej. Ale dzięki
@vomalio: Stwierdzam, ze sa oderwani od rzeczywistości. Mnie tu kanałowe wyjdzie jakies 1200zł, ale stwierdził ,zebym sobie od razu moze jakas korone czy cos zrobil za 3-4k. I pod koniec wizyty pyta sie, czy sie już zdecydowałem, bo dobrze by bylo wiedzieć (°°
@vomalio płaciłam nawet więcej. Niestety... jakby co jest klinika w Bytomiu gdzie uczą się studenci. Można iść z nfz jako klient bólowy. Trzeba być z samego rana, tylko mówisz że jesteś tym bólowym pacjentem. Czekasz jak przejdą ci wszyscy z kolejki i idziesz na rwanie. Minus taki że jesteś w otoczeniu studentów, jak zabieg jest łatwy to i student rwie itp
@vomalio: aaaa idź Pan, tyle ile kasy juz wrzuciłem w to wszystko i co rodzice wrzucili to nawet nie chce liczyć ... kurde ja lvl 28 i gdybym tego nie ratował już chyba od 8 roku życia, to chyba bym juz nie mial problemów i w sztucznej szczęce śmigał. Jak to mi jeden dentysta powiedział (dobre 12 lat chodziłem do niego) ze jestem jego porażką zawodową xD