Wpis z mikrobloga

Sam zegarek - huawei GT2 będzie prawdopodobnie lepszym urządzeniem od garmina forerunnera 45. Z całą pewnością będzie bardziej wszechstronny, ma większą liczbę funkcji sportowych i korzystniejszy wygląd. Przy tym został opracowany we współpracy z firmą firsbeat, która z kolei znana jest ze współpracy z garminem.

Forerunner 45 to mega prosta opcja, ale dostęp do garmin connect jest nie do przecenienia.
Apki producentów typu huawei czy inne xiaomi zupełnie do mnie nie przemawiają.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartus118: mam GT 2 bez e. Dużym plusem jest długość działania na baterii. 10 dni spokojnie wytrzymuje przy ok 4/5 treningach po godzinie z GPS i muzyką z zegarka. Można odebrać rozmowę i gadać przez zegarek i przeczytać wiadomość. Niestety nie można odpisać. No i nie zapłacisz zegarkiem. 2e chyba na takie same funkcje. Aplikacja z Huawei bardziej mi leży od Garmina. Z Garmina mam licznik rowerowy i do tego aplikację,
@bartus118: Mam Garmina (co prawda Fenixa), a żona tego Huaweia. Dla mnie niebo a ziemia. Huawei ma strasznie słabą aplikację. Zegarek może i ładny, może i ma powiadomienia i ładniejszy ekran (ale tylko w domu, jak nie ma słońca), ale jako zegarek sportowy to bym go nie traktował. Raczej jako smartwatch. Przede wszystkim Garminy mają w większości ekrany, które w słońcu są bardzo jasne i czytelne. Aplikacja jest mega dobra w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dziękuję za pomoc wybór padł na Samsunga Galaxy watch active. I Huawei i Garmin były dla mnie za duże jak na zegarki na co dzień.