Wpis z mikrobloga

Ostatnio na FB wszędzie widzę te #!$%@? koce z takiej grubej wełny czesankowej. LUDZIE NIE POPEŁNIAJCIE TEGO BŁĘDU xD

Otóż jakiś rok temu moja żona również zapragnęła mieć taki koc, kupiliśmy i ile było #!$%@? na te gówno to głowa mała. Ciężkie to #!$%@? strasznie, weź się okryj takim kocem co go ciężko nawet podnieść, bardzo mocno syfi otoczenie tymi mikro niteczkami, które wciąż się od niego odczepiają i zostają na wszystkim czego dotkną, na ubraniach, na kanapie, no na wszystkim. Myślicie że mając psa czy kota musicie się użerać z wszędobylską sierścią? To chyba nie mieliście nigdy koca z takiej gówno wełny xD

Koc trafił na strych, z którego pewnie już nigdy nie wróci. Ha tfu na to gówno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gownowpis #wykopradzi #dom #welna
fuuYeah - Ostatnio na FB wszędzie widzę te #!$%@? koce z takiej grubej wełny czesanko...

źródło: comment_1607507145C5U9dLEVkbaJjjDgYJfxAK.jpg

Pobierz
  • 6
@fuuYeah: Też chciałam to kiedyś kupić, ale odechciało mi się kiedy kupiłam sobie sweter wełniany i dokładnie tka jak mówisz zostawiał wszędzie sierść ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czarne spodnie to prawie do wywalenia były przez to guwno