Wpis z mikrobloga

@Ostry_Sens: życzę żebyś się wyleczył i myśl pozytywnie, szukaj jakichś rozwiązań, bo być może można temu zaradzić. Ale już sama chęć życia jest czymś pięknym i zadziwiającym, nie mniej cel życia powinien też zostać określony.
  • Odpowiedz
@adversarius: Nieszczególnie znam, żeby ludzie mieli jakieś cele życia. Ja sobie jakieś małe stawiam, żeby to leciało jakoś, tylko jest ciężko nawet z podstawowym funkcjonowaniem. Obecnie to mam kilka długo i krótkoterminowych, ale tylko niektóre bym mógł powiedzieć, bo od razu by mnie jakiś idiota znalazł w realu. Nic nielegalnego oczywiście jak coś.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adversarius: fizycznym też, ale w zdecydowaniu mniejszym stopniu niż psychicznym. Chodzi mi o to, że jest ktoś na kim Ci zależy, dla kogo warto cierpieć, ktoś dla kogo jesteś ważny i zawsze Cie wesprze. Wracasz do domu i jesteś szczęśliwy, że znów ją widzisz. Zasypiając patrzycie sobie w oczy, a rano gdy wstajesz widząc ja wizja ciężkiego dnia wydaje się mniej straszna. Itd itd
  • Odpowiedz
@Ostry_Sens: wszystkiego dobrego :)
@obserwator12345: To musi być być naprawdę piękne jak tak mówisz i ja w to uwierzę, ale czy nie sądzisz że pomimo tego nie warto zbytnio brnąć w to do przodu, bo człowiek to istota słaba i zmienna. Podczas, gdy Ty pójdziesz w to cały to później może się okazać, że się zawiodłeś i ból będzie nie do zniesienia. Na tym świecie nie ma ideałów
  • Odpowiedz