Wpis z mikrobloga

Cześć!

Rozdajemy jedną mychę Redragon Impact. Idealna myszka do MMO, 16 programowalnych przycisków, konfigurowalne oświetlenie i regulowany ciężar ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trzy warunki:
1. Plusik na tym wpisie.
2. Obserwowanie profilu **AlterMMO_pl na wykopie.
3. Konto ze stażem powyżej tygodnia.

Losujemy w niedzielę o godzinie 19 przez #mirkolos. Wysyłka do paczkomatu na nasz koszt.

Jeśli ktoś chce zmasksymalizować szansę na wygraną, to
drugą mychę rozdajemy na Discordzie**.

Powodzenia!

#rozdajo #altermmo #mmorpg #pcmasterrace #gry
AlterMMO_pl - Cześć!

Rozdajemy jedną mychę Redragon Impact. Idealna myszka do MMO,...

źródło: comment_1607697639xBANOGFwa0NwABnDuT1YQL.jpg

Pobierz
  • 16
@AlterMMO_pl zawsze mnie denerwuje to obserwowanie/subskrybowanie chciałbym myszkę, ale np. nie jestem pewny czy chce Was obserwować, takie wymuszanie trochę.... Nie to, że w Was bije, po prostu nie lubię czegoś takiego i życzę Wam powodzenia na wypoku :)
@AlterMMO_pl szukam info o wadze całkowitej i oprócz tego że jest 8x2.4g ciężarek to nic więcej, wiecie coś na ten temat?

Ed. Znalazłem jedynie że 9.9 uncji/280gram, zakładam że z ciezarkami

Byłoby spoko, bo uwielbiam ciężkie myszki
Ja ten szmelc kupiłem kiedyś na legendarnej promocji WISH za 1$ miała wieloklik na rolce po zaledwie 3 mc xD ale w sumie do teraz ją mam. Jak zobaczyłem cene to złapałem wielkie xD

@AlterMMO_pl:
Losowanie zrobimy kilkanaście minut przed 19, bo mieliśmy umówiony stream w Sea of Thieves na 19, o czym zapomniałem () Raczej wszyscy zainteresowani już są zapisani (choć 2/3 nie obserwuje profilu altermmo_pl i nie będą brani pod uwagę), więc to nie powinien być duży problem :)