Wpis z mikrobloga

@dqdq1: jestem w trakcie, 20 godzin mam za sobą, a wiedźmina przeszedłem kilka lat temu. W ogóle nie ma porównania, Wiedźmin jest 100x lepszą grą, a CP był zrobiony ewidentnie pod robienie hajsu..
  • Odpowiedz
@dqdq1: mi chyba najbardziej się nie podoba to, że w wiedźminie Twoje decyzje miały wpływ na to co się będzie dziać, a w Cyberpunku tego w ogóle nie widzę.. czego byś nie wybrał to dzieje się to samo
  • Odpowiedz
@kiedys_wygram: jeśli jesteś po 20 godzinach to pewnie już miałeś styczność z voodoo boys? Jaką podjąłeś decyzję? Ja typa zastrzeliłem. Nie ukrywajmy te rzeczy w wieśku były na podobnym poziomie, ot żona wróciła do barona, ewentualnie zobaczyłeś póxniej sieroty w mieście.
  • Odpowiedz
będą zakłamywać rzeczywistość jak to dobrze się nie bawili


@StaraZielonka2: ROZUMIECIE WY SIĘ WCALE DOBRZE NIE BAWICIE, NIE NIE PRAWDA WCALE NIE MACIE TEJ FRAJDY Z GRY. TO ŻE CODZIENNIE JĄ WŁĄCZACIE I GRACIE PO KILKA GODZIN TO REDZI WAM CZIPA WSZCZYKNELI RAZEM Z TOM GROM TAKBYŁO WIDZIAŁEM
WCALE SIĘ DOBRZE NIE BAWISZ
ROZUMIESZ WCALE NIE MASZ Z TEGO PRZYJEMNOŚCI
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡°
  • Odpowiedz
@Yori: a najlepsi to są ci goście co, żeby udowodnić gówniane AI to musieli za npc-ami chodzić. Nie ale bądźmy poważni najważniejsze to jest chyba AI wrogów bo to oni mają stanowić wyzwanie a nie jakieś szare npc co jedyną interakcją z nimi jest ich rozjechanie, albo i nie.
  • Odpowiedz