Wpis z mikrobloga

@dqdq1: jest i był mniej zbugowany, to na pewno. Jak dla mnie wygrywa samą historią i bohaterami, ale to kwestia subiektywna. Główny wątek był jednak dłuższy. Wiedźmin więc jest lepszy, to po pierwsze. Po drugie to po Cyberpunku nie oczekiwano, że będzie taki jak W3, tylko że będzie lepszy, większy, bardziej rozbudowany itd
  • Odpowiedz
@Elijahu: Polacy to idioci, zamiast w końcu przyznać że zostali wydymani bez mydła i zapłacili górę siana za tego szrota, który powinien znaleźć się w gazetce z grami za 19,99 to będą zakłamywać rzeczywistość jak to dobrze się nie bawili, lub że to nie gta tylko rpg( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Elijahu: czy wiedźmin jest bardziej rozbudowany to bym nie powiedział, ilość opcji dialogowych i realnych możliwości wpływania na fabułę jest jednak większa w cp. Do tego wiele rzeczy robi się naturalniej, 3 razy zdarzyło mi się zabić kogoś w środku dialogu bo mnie #!$%@?ł i jak najbardziej miało to wpływ na fabułę. Zdarzyło mi się odejść od rozmówcy a po powrocie prowadzić dialog od "ja do ciebie gdam a ty gdzies
  • Odpowiedz
@spidero: Nie tylko, ta gra to jest szkielet. Chciałem grać postacią na walkę wręcz i już widzę, że to był błąd, bo gra jest kompletnie do takiego trybu rozgrywki niedostosowana. Nie to, że się nie da grać ale to jest dokładnie to samo co granie tego typu postacią w TES: Oblivion.

Jasne, klimat cyberpunku jest świetny ale po 10h fabuła taka sobie, nie bardzo chcę mi się zaczynać od nowa, żeby
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

tylko ci grajacy na gownianym ps4


@spidero: @galagaguy: odpal jakąkolwiek głośniejszą grę powstałą po 2013 a niektóre nawet wcześniej (gta, rdr, horizon, GoW) i zaczniesz zauważać powoli że to jednak nie deszcz pada, a jak spojrzysz w górę to już w ogóle się zdziwisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

gram na pc na ultra i to nie te mikrobugi są tutaj największym problemem a płytkość rozgrywki, marne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yori: chciałem kupić po premierze, potem patrzę a może sprawdzę z torrentow czy naprawdę taki gniot, aż w końcu nawet zrezygnowałem z piracenia. Już nawet nie chodzi o bugi. Tylko o optymalizację. Mam stary komputer 4690k @4.5ghz, R9 290x 16gb ram. Podejrzewał że zarznie mibta gra kompa
  • Odpowiedz