Wpis z mikrobloga

Ja w tym świecie utonąłem, AI jest durne i wbrew niektórym opiniom nie da się tego naprawić łatką, ale ta grafika, klimat, historia. Cudo. Świat jest stworzony genialnie a Night City to najlepsza mapa w RPG w które grałem. Nie rozumiem narzekania że jest pusta, cały czas eksplorując natrafiasz na side questy, znajdźki, poboczne drobne aktywności i dialogi. Mapa genialna pod kolejne dlc i rozwijanie projektu np. Na Cyberpunk 2078. Jeżeli CP2077
  • Odpowiedz
@StaraZielonka2: Jeszcze dodaj do tego,że #!$%@?ą się do tego,że ktoś gra na #ps4.
Ludzie kupili grę,którą wydał oficjalnie producent na #ps4,gdzie gra kosztuje bagatela 270zł i jest niegrywalna na tą konsolę.

Przecież to jest #!$%@? jawne oszustwo.
  • Odpowiedz
tylko ci grajacy na gownianym ps4


@spidero: nie sądzę- gram na mocnym pc i jestem zawiedziony. Bugami, płytkim miastem, nieistinejącym AI, brakiem balansu, #!$%@? poziomem trudności. Ta gra będzie dobra, ale jak ją dokończą.
  • Odpowiedz
@Yori: Slaby mem, bo ja (i pewnie sporo osob) akurat hejtuje cyberpunka, bo ma dokladnie te same wady co wiedzmin. W3 byl tak naprawde max srednia gra i najbardziej overrated gra dekady (jak nie w ogole) i taki sam jest CP.
No i ktos tu dobrze napisal: Hades, praktycznie gre roku mozna bylo kupic za 7 dych. Zeby cena CP sie zgadzala w porownaniu do hadesa to faktycznie musialby byc dodawany
  • Odpowiedz
większość osób #!$%@?ących na tym tagu albo grało na ps4 albo nie grało wcale


@galagaguy:
Oszukani mają jak najbardziej prawo do krytyki gry.
A twoje usprawiedliwianie twórców miałoby sens gdyby to był jakiś amatorski port, a nie oficjalnie wydana gra, za pełną cenę i do tego reklamowana jako ukoronowanie generacji.
  • Odpowiedz