Wpis z mikrobloga

No elo @kicjow!

Na początku chciałbym Ci podziękować za wysoką recenzję mojego opisu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widać przydał się, bo paczka jest niesamowita, tak że za nią dziękuję jeszcze bardziej!

Rzeczywiście udało Ci się bardzo dobrze wstrzelić w mój gust (tak, jestem z tych ludzi, którzy lubią lukrecję), więc jestem zaopatrzony w słodycze na długo. Żadnej z tych Coli nie miałem jeszcze okazji wypić i zostaną nowymi nabytkami w mojej kolekcji pustych butelek i puszek po rzadkich napojach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zastanawiam się tylko, czy ten piękny rysunek też tam należy. Może to dziwne, ale nigdy nie jadłem pryncypałków XD tak że torcik będzie moim pierwszym razem z tym produktem. W planszówkę na pewno zagram wkrótce, szczególnie że szykują się dwa tygodnie wolnego. To konkretne piwo zdaje się być znakomitą kontrą dla całej słodyczy – i wbrew pozorom nie mam nic przeciwko goryczce, tak że myślę, że mi zasmakuje.

Jeszcze raz bardzo dziękuję – Tobie, jak i wszystkim czytającym to Mirkom. Ponadto podziękowania dla Organizatorów – kolejny rok, kolejna udana paka.

#wykopaka #pokapake #chwalesie #cherrycoke
cherrycoke2l - No elo @kicjow!

Na początku chciałbym Ci podziękować za wysoką rece...

źródło: comment_1608317977AGuGiEmhWPzP0ELQ7GrIRw.jpg

Pobierz
  • 2
@cherrycoke2l: no myślę, że zestaw testów covidowych na sprawdzenie smaku (słodkiego, słonego, kwaśnego i gorzkiego) masz zapewniony na najbliższy czas ( ͡° ͜ʖ ͡°) co do rysunku butelki to wzorowałem się na twoim wpisie 6 lat temu :D wyszło trochę pokracznie, ale liczą się chęci nie xD daj znać czy dobre te smaki colki bo aż sam jestem ciekawy :D wszystkiego dobrego jeszcze raz!
@kicjow: Bardzo ładny rysunek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety największa butelka, jaką miałem z tą etykietą miała pojemność 1,75 l. Dwulitrowe były tylko Coca-Cole Cherry kupowane na Czechach i na Słowacji :< W pewnym momencie rzeczywiście Cherry Coke zewsząd zniknęła i u nas zachowała się najdłużej. Ale nie szkodzi – najgorzej było, jak zastąpili ją Cherry Zero. Nie dało się pić, ale odpowiednie protesty zapobiegły katastrofie ;)