Wpis z mikrobloga

Mirasy, jestem trochę zdezorientowany nawałem informacji o Cyberpunk 2077 i tak się zastanawiam czy jest sens kupować teraz tę grę żeby pograć w nią na Xbox Series X (PS5 w drodze dopiero i w styczniu ma być bo udało mi się kupić w ostatnim rzucie ME)? Gra ma mnóstwo błędów, tylko pytanie czy są one aż tak uciążliwe? Psują mocno rozgrywkę? Na PC podobno nieźle, a jak konsole nowej generacji? Podobno na starszych konsolach (XOX i PS4) są największe jaja, ale nie jestem mocno w temacie. Jakie są Wasze zdania i odczucia? Może jednak warto zaczekać na łatki, które mają wyjść w styczniu i lutym 2021?

#cyberpunk2077 #cyberpunk #xbox #xboxseriesx #ps5 #playstation #playstation5 #konsole
  • 17
  • Odpowiedz
@kuta_senator: Jak nie masz mocnego parcia to wg mnie warto poczekać te kilka miesięcy na prawdziwą wersję next-genową, która ma wyjść gdzieś w 2021. Po co masz przechodzić 'średnio' działającą grę i się do niej zrażać, skoro można poczekać trochę czasu i przejść ją działającą (być może) o niebo lepiej?
  • Odpowiedz
@kuta_senator: gram na PC, główne błędy to rzeczy typu: gość pali papierosa, ale papierosa w ręku nie ma itp. Z poważniejszych błędów to zbuggował mi się NPC i chodził przez chwilę za mną poza misją w którym go poznałem (bug oficjalnie naprawiony). Ogólnie nie ma tragedii. Gra się miło i przyjemnie, a gra ma ciekawą i wciągającą fabułę. Jeżeli podobały ci się zadania w W3 to i w CP2077 będą ci
  • Odpowiedz
@kuta_senator sam kupiłem series x z cp2077 ale czy bym kupił ponownie nie wiem. Grę przeszedłem całą, nie miałem problemów z płynnością ale co jakiś czas gra się buguje. Raz nie da się wyciągnąć broni i musisz wczytywać save sprzed buga aby to zmienić a to przez rozmowa telefoniczna ciągle trwa i nie możesz zrobić. Jest kilka bugów które irytują i psują fun z gry. Drugi raz bym poczekał. Strzelnie, skradanie i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kuta_senator: Zaczekaj i sledz info czy:
1. Wyeliminowano bugi
2. Włączono NPCom sztuczną inteligencję
3. Policja nie respawnuje sie znikąd i normalnie cię sciga

Inaczej masz tylko strzelanke wydmuszke z liniową fabułą.
  • Odpowiedz
@kuta_senator: Ja gram od premiery i bawie się znakomicie. Wiadomo że są jakieś pomniejsze błędy które na bieżąco poprawiają. Ja grę bardzo polecam, bo nie pamiętam już zeby jakakolwiek gra mnie tak bardzo wciągnęła. Bardzo fajne zadania poboczne oraz główne. Na XsX gra sie naprawdę super. Ja osobiście polecam.
  • Odpowiedz
@kuta_senator: Samo miasto jest porownywalne do gta v, duzo mniej jest terenow pozamiejskich. Mozna sie po mapie normalnie przemieszac, niemniej to czesc fabularan jest najwieksza mocą CP. W GTA V mozna jezdzic po miesice i nawet czerpac radosc z rozwałek, tutaj nie ma czegos takiego, za to miasto jest mega klimatyczne i ładne. NIe porownywalbym tego za bardzo z GTA, bo mimo wszystko to przede wszystkim RPG.
  • Odpowiedz