Wpis z mikrobloga

@qkiz_xt: Skoro przesyłam przez profil zaufany, to nie mam zamiaru robić ręcznego podpisu. Po prostu w polu podpis wpiszę datę i swoje imię i nazwisko. Jak nie przejdzie, to poprawię
@qkiz_xt: No tak, nie widzę nigdzie informacji, że trzeba dać ręczny podpis. Poza tym we wniosku wymagają, aby załącznik był w formacie .xls(x), więc nie widzę opcji aby go zeskanować :)
@SVCXZ: dzięki, ja szczerze mówiąc namąciłem. Polecam skorzystanie ze strony gdzie można sprawdzić jak to urzędasy widzą w systemie, te pomoce publiczne (choć u mnie jest coś nie tak z tym bo jednej rzeczy brakuje)
https://sudop.uokik.gov.pl/search/aidBeneficiary
Zdecydowałem się na korektę po konsultacji z urzędnikiem. Po zalogowaniu i zaznaczeniu wniosku klikamy na "kontynuuj korespondencje" i dalej w punkcie 4 trzeba napisać w formie pisma co zostało poprawione i można na nowo załączyć
@2xpapanalepiku: Na tej stronie w moim przypadku brakuje jednego zwolnienia z ZUS, mimo, że jeszcze we wrześniu dostałem ostatni, trzeci dokument potwierdzający. Więc portal działa jak zwykle :<
Zobaczymy (pewnie po świętach) jaka będzie u mnie decyzja. Wyszczególniłem im wszystko co dostałem w punktach od 1 do 10 :D