Wpis z mikrobloga

Dobra Mireczki i Mirabelki z #f1 - wiem, że 2020 nie był rokiem, którego byśmy chcieli, ani rokiem, na który zasługujemy, ale miejmy nadzieje, ze przyszly rok bedzie o wiele, wiele lepszy.

Z okazji świąt chciałem złożyć wam wszystkim życzenia. Nie obchodzi mnie, czy jesteś russellowcem, powrutowcem, pieskiem Hamiltona czy kolejnym bratem głowackim - dla mnie jesteś zajebisty i mam nadzieję, że zobaczę Cię podczas relacji z wyścigów w przyszłym sezonie!

Życzę wam wszystkim i sobie również, żeby w przyszłym sezonie było jak najmniej Mercedes 1-2, jak najwięcej fp1 z Koterskim, jak najmniej grande strategii i grande pitstopów, żeby Cugowski w końcu upadł i sobie ten durny ryj rozwalił i żeby w końcu wrucił ( ͡º ͜ʖ͡º)

Miejmy nadzieję, że w przyszłym sezonie dostaniemy już normalny kalendarz - chociaż w tym roku też było ciekawie.

Trzymajcie się tam na tym tagu! Kocham was wszystkich, tworzymy tutaj razem coś wspaniałego.

I jescze raz, wesołych świąt wszystkim!

#f1 #powrutcontent #zyczenia #kubica #czujedobrzeczlowiek
Carbonara-Lover - Dobra Mireczki i Mirabelki z #f1 - wiem, że 2020 nie był rokiem, kt...

źródło: comment_1608765757fIYhUcHST2PpNnskU7kWC2.jpg

Pobierz
  • 7