Wpis z mikrobloga

Wydali niedokończonego zbugowanego krapa, który powinien co najwyżej trafić do steam early access, ( gra w wersji beta) a nie jako pełnoprawna nextgenowa gra za 200zł. Mimo to gracze się rzucili na nią, jak na karpia za 9,99zł kilo w biedronce przed wigilią. Do tej pory sprzedali 13 milionów kopi. Koszty wyprodukowania gry już dawno im się zwróciły. Ciekawe na co oni liczyli? Że zarobią na naiwnych graczach, którzy kupią grę w ciemno przed premierą, a później jakoś to będzie, gra będzie łatana przez następne dwa lata, oraz w międzyczasie wypuści się płatne dlc, żeby jeszcze więcej studio zarobiło?
Wbrew pozorom to dość smutna wiadomość, że tak niedopracowana gra jest najlepiej sprzedającym się tytułem. Udowadnia to tylko tyle, że można mieć dobry plan, wykonać go byle jak na #!$%@?, oaz wystarczy zainwestować odpowiednio w marketing typu recenzenci i sztuczny hype, bo wiecie hehe kENAU REEVES, a produkt się sprzeda, nawet jeśli będzie miał ogromne wady.
To raczej źle wróży na przyszłość.
#cyberpunk2077 #gry #cdprojektred #ps4 #konsole #takaprawda #cp2077
Pawci0o - Wydali niedokończonego zbugowanego krapa, który powinien co najwyżej trafić...

źródło: comment_1608884434VvME3DHfYbADSklwippHfU.jpg

Pobierz
  • 159
@cin123654 raczej nie chcę porównywać tutaj CoDa, FPSa na szybach który tak na prawdę przechodzi się sam z grą która reklamowana była jako RPG. Na temat multi się nie wypowiem bo to trochę nie mój klimat.
W Cyberpunku tak jak i w wiedźminie liczyłem na długie godziny solowej rozgrywki. I tutaj po prostu się trochę zawiodłem, to wszystko. W trzecim wiedźminie mam setki godzin a pierwsze przejście zajęło mi blisko 100h dlatego
@cin123654: ale rozumiesz, że prace koncepcyjne to też prace nad grą i zanim zaczną ja kodować to już można scenariusz robić i wiele innych. Nawet jeśli przyjąć, że do 2016 nie robili nic to i tak 4 lata to nie jest mało.
Nie rozumiem coś się tego GTA uczepił, porównałem AI z tych dwóch gier i w antycznym GTA3 przechodnie i kierowcy mają bardziej skomplikowane zachowania od tych z cyberpunka, tylko
@Baccon:
GTA 5 ma chyba najwięcej błędów znalezionych/naprawionych + kolejne które wyskakują z nowożytnych gier po 2010 roku. Nie rozumiem czemu porównywane jest załatane GTA do gry która jest na rynku kilka dni. Niech ktoś pokaże 1 wersję GTA i tam porówna do CP.
@cin123654: i szyby nie było, że jestem pan maruda ;) lubię wiedźmina 3 ale od wielu lat nie mam najmniejszej ochoty zagrać w niego drugi raz. Aczkolwiek serca z kamienia lubię od czasu do czasu sobie przypomnieć.
@Baccon: Jeden pies, R pracuje nad GTA 20 lat, CP nad taką grą 4. Jest różnica ?

Licze na glicze od TVgry dla RD2 - co robi NPC po skończonej pracy ? idzie do pustego pomieszczenia i tam stoi, łatwo znaleśc ten filmik
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pawci0o: early access śmiechu warte ta praktyka powinna być zakazana bo early access powinien oznaczać wczesny dostęp a nie płatną betę