Wpis z mikrobloga

Okres Świąteczny 2020 #umniewbarze w liczbach.

Wliczone są w to wszystkie zamówienia związane ze Świętami, które realizowaliśmy w Grudniu 2020. Najwięcej, ok. 60% tego wszystkiego było wydane 23 i 24 Grudnia:
*Pierogi z kapustą i grzybami – ok. 6 500 sztuk
*Pierogi z mięsem – ok. 750 sztuk
*Pierogi ruskie – ok. 500 sztuk
*Pierogi z serem – ok. 500 sztuk
*Grzybowa – 250 litrów
*Barszcz Czerwony z uszkami postnymi – 150 litrów
*Śledź po kaszubsku – 35 kg
*Śledź w śmietanie – 30 kg
*Śledź w oleju – 20 kg
*Karp smażony – 25 kg
*Zimne nóżki wieprzowe – 140 sztuk po 250 gramów
*Zimne nóżki drobiowe – 170 sztuk po 250 gramów
*Kurczak faszerowany – 43 sztuki po ok. 2 kg każdy
*Ozory w galarecie – 17 półmisków
*Schab w galarecie – 22 półmiski
*Sałatka jarzynowa – 37 kg
*Sałatka z pieczarkami – 22 kg
*Kapusta z grochem – ok. 300 kg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
*Ryba po grecku – 80 półmisków
*Tatar – 17 kg

#wesolychswiat #gotujzwykopem #gotowanie
KubaJam - Okres Świąteczny 2020 #umniewbarze w liczbach.

Wliczone są w to wszystki...

źródło: comment_1609007207uGuBbLSwWwuLavrD1mZmDP.jpg

Pobierz
  • 28
@PatologiiZew: Niestety nie podliczałem tak dokładnie poprzednich lat. Ubiegły rok był lepszy o jakieś 20%, ponieważ mieliśmy dużo Wigilii firmowych, które z oczywistych względów w większości w tym roku się nie odbyły. Nie mieliśmy np. jednej imprezy, która mamy co roku na około 80-100 osób. Za to było więcej konkretnych zamówień na dania świąteczne odbierane 23 lub 24.
@KubaJam: Czytam te ilości i próbuje to sobie wyobrazić albo jakoś porównać do czegoś np 250litrow to 1/4 takiego mauzera którego mam na podwórku to poprostu jakiś kosmos. Ile ludzi masz do pracy, ile czasu to wszystko zajęło? Chciałbym zobaczyć Twoja kuchnie jak wyglada i gdzie Ty to wszystko trzymasz skoro dopiero 23 i 24 wszyscy to odbierali a musiałeś to zrobić wcześniej :o ponad 8tys pierogów? ( _
@HienaCmentarna87: Mamy garnek 116 litrów największy na kuchni. Jak pisałem wyżej. Te ilości rozeszły się na około 5 dni roboczych bo wtedy było najwiecej wigilii firmowych itd. Na kuchni pracuje nas łącznie 13 osób. 1 osoby nie ma już od ponad pol roku bo non stop coś z koronawirusem. A to jakaś kwarantanna, a to któreś dziecko w przedszkolu złapało i całe przedszkole siedzi w domu z rodzicami itp.
Mozesz wpaść