Wpis z mikrobloga

@TheDzemor: tak, mam płatne GFNOW od wielu miesięcy a kolejki spotkałem raz gdy była awaria części serwerów (została szybko usunięta i kolejki prędko się rozładowały). Od pewnego czasu korzystam z tej usługi codziennie razem z dziećmi. Uruchamiałem też CP2077 w tej usłudze w rozdzielczości 1900x1200 i gra działa oraz wygląda super. Jest to dla mnie niepojęte, że ludzie wydają grubą kasę na konsole i karty graficzne, gdy za 25 zł miesięcznie
  • Odpowiedz
@gakowalski: Właśnie testuję na bezpłatnej subskrypcji na routerze. Dzięki za info o RT bo się zastanawiałem czemu nie działa. O dziwo pokazało kolejkę 300 osób a wszedłem po minucie. Tylko po 15 minutach wyrzuciło bo internet. Da się grać na routerze w ogóle? :(
  • Odpowiedz
na darmowym trzeba teraz długo czekać żeby zagrać (wczoraj z 5h czekałem żeby odpalić rocket league a na końcu coś #!$%@?łem i straciłem miejsce xD). A po 1 w nocy z 20 minut na CSa.


@WhiteRaven12: Ja na darmowym prawie cały dzień mogę grać oprócz może czasami 21:00- 23:00. Jeśli masz automatyczne wybieranie serwera to zmień go na eu2.
  • Odpowiedz
@Phoryn: jeszcze do niedawna było możliwe uruchomienie RDR2 w wersji dla Steam, bo GFN dawało możliwość uruchomienia każdej gry przez Steam nawet jeżeli oficjalnie danej gry nie wspierano, ale ostatnio wycofano taką możliwość, więc teraz RDR2 nie odpalisz aż nie włączą oficjalnego wsparcia albo nie przywrócą pełnej obsługi Steam.
  • Odpowiedz
@TheDzemor kupujesz jeden miesiąc? Bo wczoraj, chciałem kupić ale dostępny jest tylko pakiet na 6 miesięcy, nie można kupić u mnie jednego miesiąca za te 25 zł a jak sprawdzałem tydzień wcześniej to jeszcze był w ofercie.
  • Odpowiedz