Wpis z mikrobloga

Jan Piątkiewicz z bikeshow.cc:

Nie chce żadnych pieniędzy od producentów bo nie będzie to wyglądało obiektywnie


Szajbajk:

Dej pół miliona na pensjonat z saunami


Link do zbiórki

Zawsze do filmów Daniela podchodziłem z pewnym dystansem, ale zdawałem sobie sprawę że jego główny target odbiorców to nastolatkowie +/- 15 lat i od biedy obejrzałem jakiś jego tutorial (oczywiście o 3 razy za długi)

Ale po tej akcji myślę że Szaju totalnie odleciał i na wzór innych Youtuberów zaczął wyciągać hajs od gimbo-widowni
#rower #szosa #mtb
Zabi96 - Jan Piątkiewicz z bikeshow.cc:
 Nie chce żadnych pieniędzy od producentów bo...

źródło: comment_1609085644ml9AvKPOaU8T16T3zKcUZr.jpg

Pobierz
  • 76
dawałem sobie sprawę że jego główny target odbiorców to nastolatkowie +/- 15 lat


@Zabi96: jego target to boomersi/rowerowe laiki a nie 15tki xD Młodzież to na niego pluje i ma dużą bekę. HOPA CZY DROPA. Jak typ był mi kompletnie obojętny, choć swoje się pośmiałem, tak tą zbiórką to już mu całkiem #!$%@?ło. Jak już ktoś nie ma na co pieniędzy przeznaczyć to polecam zarzutkę dla chłopaków ze srebrnej. https://zrzutka.pl/9k9ttz
@Zabi96: @micelangeloB: Rżnie równo od Berm Peak AKA Seth's Bike Hacks.

Problem? Tamten ma ponad 2 miliony subskrybentów i mieszka w Stanach.

@GrubyKociol: Poczytaj komentarze. Większość to podbaza. Są jacyś boomersi, którzy "wracają" na rower, bo chcą się odchudzić, ale nie są jego targetem.

Co się stało z tym kanałem? Syn mnie zapytał czy wpłacę pieniądze na jakiś kurort czy coś. Po obejrzeniu filmu stwierdzam ,że ani nie wpłacę
A.....a - @Zabi96: @micelangeloB: Rżnie równo od Berm Peak AKA Seth's Bike Hacks. 

...
Brzmi trochę jak rowerowy Mariusz Max Kolonko... Chłop snuje plany jakby w totolotka wygrał, a na zrzutce zebrał na razie na waciki ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@SnikerS89: Nawet jego plany są oderwane od rzeczywistości, nic o czym tam wspomina nie jest realne do zrobienia zawet za 1 mln zł, działka +budynki to 0,5 mln zł a gdzie remont tych budynków. A typ mówi o budowie saun i
@Zabi96: No Szajbajk to debil, który robi tutoriale jak nie skakać dropów, po czym daje tytuł "Jak skakać dropy", albo pokazuje że zapieczone korby dobrze jest odkręcać kluczem dynamometrycznym. Ostatnio nawet Michał Topór lekko z niego cisnął w temacie nauki robienia wheelie :p

Ale w sumie jak se tam coś buduje, zbiera hajs czy cokolwiek to przecież nic złego nikomu tym nie robi a może ktoś skorzysta :p

Jak nie pieniądze,
Rżnie równo od Berm Peak AKA Seth's Bike Hacks.

Problem? Tamten ma ponad 2 miliony subskrybentów i mieszka w Stanach.


@Adwokat_Boga: I tamten przynajmniej obiecuje zbudować jakiś park, ścieżki, single cokolwiek związane z tematem prowadzonego przez niego kanału

A Szaju wspomina jako główną atrakcję swojego projektu moczenie jajec na zmianę w zimnej i gorącej wodzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nawet jego plany są oderwane od rzeczywistości, nic o czym tam wspomina nie jest realne do zrobienia zawet za 1 mln zł, działka +budynki to 0,5 mln zł a gdzie remont tych budynków. A typ mówi o budowie saun i bali na zboczu góry xD Co najwyżej może basen Bestwaya rozstawić i nalać tam letniej wody


@Zabi96: Jeszcze teraz zobaczyłem, że chce to zebrać w 20 dni. :D
@Zabi96: @Adwokat_Boga: nie jestem fanem typa, ale jak tak patrzę jak powstawały ścieżki w SG czy w innych miejscówkach (zwłaszcza u czechów), to też zaczynali od jakiejś rudery, która robiła za bazę, a potem latami tworzyli ścieżki. Do tego Jedlina też jest ciekawa, jakiegoś singla się teraz dorobili, ale terenów do jeżdżenia w okolicy jest sporo.

edit: po wpisie z linkiem do miejsca - mało optymalne, ale przy głównej drodze.
Jedyne czego chce i zamierza to kupić sobie domek letniskowy w górach za pieniądzę frajerów


@Adwokat_Boga: jestem lokalsem, jeżdżę szosą tamtędy w miarę często. Ten domek nie jest w górach, nazywanie go letniskowym to też duża przesada. To stara rudera w zawilgoconym "wąwozie" wzdłuż rzeki i bezpośrednio przy drodze ze stosunkowo dużym ruchem.

Jedyny plus to dojazd samochodem na miejsce. No i może na tych hektarach coś da się zbudować, może