Wpis z mikrobloga

@DywanTv sama sytuacja raczej prawda, bo to raczej "niezależne" media wspominały. Jak z tym z sądem to nie wiem
@dsomgi00: Nie wiem czy akurat ta kwestia nie została uregulowana prawnie i nie mogą przypadkiem kar nałożyć. Choć raczej zdroworozsądkowy sąd nie powinien z tego robić mocnej afery.
@chosenon3 to siłownie też zamknięte nadal? Dzisiaj byłem koło tej w trzebownisku i normalnie tam ludzie ćwiczyli. Chyba, że przy wejściu sie podpisuje jakieś oświadczenie o testowaniu urządzeń, czy jakieś inne kreatywne myki w dobie korona absurdów
@chosenon3: @DywanTv: @dsomgi00: @psposki: @pjoooter: @producent_smogu: mi coś tu nie gra bo na głównej jest znalezisko i o podobnym czasie artykuł dodany co na regionalnych portalach typu debica24 czy rrs24 tyle, że gdzieś pod Wadowicami i też 16 osób xd albo ktoś gdzieś się pomylił, albo zbieg okoliczności https://www.wykop.pl/link/5871225/policja-wkroczyla-do-silowni-wszyscy-cwiczacy-zostali-wylegitymowani/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@chosenon3: najprawdopodobniej to fake news. niestety od marca jest tego ogrom. cechy wspólne? brak jakichkolwiek konkretów. zawsze to bezimienne miejsce, bez jakichkolwiek danych. zawsze jest straszenie, jakie to nie beda konsekwencje, jakie to zagrozenie etc. weryfikowałem to kiedyś w jednym z sądów - w mediach huczało o rzekomym ukaraniu XX osób za brak maseczki przez sąd w Y. szkoda tylko, że sąd Y w ostatnim czasie nie prowadził ani jednego postępowania
@chosenon3: A na jakiej podstawie? Skoro działamy legalnie i zgodnie z aktualnym rozporządzeniem. Artykuł jest napisany jak jest, ale sporo z tego jest naciągane i już "przesądzone przez lokalne portale". Wyświetlenia mają się zgadzać i pewnie się zgadzają.

Tak czy inaczej:
Xtreme Fitness Gyms działa legalnie i zgodnie z rozporządzeniami.

( ͡° ͜ʖ ͡°)