Wpis z mikrobloga

Przed świętami został zrealizowany plan na #ruchanie u fajnej Divki polecanej na garso. Ładna blondynka z płaskim brzuchem. Bardzo miła. Niestety wizyta podobna do ostatniej: Nieudana wizyta u divy. Tym razem premature ejaculation zaatakował mnie wręcz karykaturalnie jak na American Pie 1 (Nadia + Jim). Laska zaczęła mi miasować jądra i myślałem że za chwilę erupuje, seks trwał w na jeźdca z 20 sekund może. Mimo opóźniającej gumy. Muszę dodać, że przed wizytą tydzień przed walilłem codziennie, ale bez wytrysku (nonut) - co jest głupotą.

Diva zapewne zadowolona że tzipa się nie zmęczyła. Ja coś pożartowałem, że nie ruchałem 2 miechy itp. Ona że ok i po 30 minutach druga próba, lecz u mnie 2 raz to lipa bo nie czuje swojego beniza tak jak za 1 razem. Czucie liche ale widoki w misjonarzu przednie: wąskie ramiona, małe piersi, płaski brzuch - to lubię. Nawet fajnie sama się podkręcała (masowała łechtaczkę). Taka imitacja prawdziwego seksu, że nie żałowałem kasy.

Imo jak już wpadłem w taką dolegliwość (przedwczesny) to sam chyba z tego nie wyjdę. Ale zanim to stwierdzę dokumentnie, to jeszcze kilka wizyt przede mną.

Przed 31.12. też się wybieram, niestety tej divy nie będzie, wywnioskowałem to z rozmowy i ma wyłączone ogłoszenia. Pójdę do innej. Ryzyka są takie: droższa diva, nieznana mi diva + trochę km do przejechania autem co nie pomaga w przedwczesnym. Tym razem jestem na kompletnym nofapie. Planuje też użyć sildenafil jako opóźnienie: czy MaxOn Forte ktoś próbował? Myślę też czy zapodać sobie 50 mg czy 100 mg?

#divyzwykopem #roksa
  • 29
@Dzokatazullo: z przedwczesnym nic nie zrobisz są tabletki dapoksetyna np ale bardzo wielu ludzi złe sie potym czuje i dodaje to minute moze 2 max. Niestety mając to zaburzenie nigdy nie zaznasz tego co ruchacze po 10 minut. Czyli ze jestes az spocony i masz dreszcze. Na pocieszenie powiem ci ze mam podobnie i drugiej rundy tez nie moge niebieskie tabsy tez nie pomogą. To trzeba czasu :)
aa i zapomniałem dodać,ze z tym problemem jest minimum 30% chłopów tylko kazdy sie wstydzi o tym powiedziec. Marne pocieszenie ale takie realia...
@a-lexis: na ww wizycie bylo tak, ze nie bylem w stanie tego kontrolowac. Bylem tez na innej wizycie w miedzyczasie i bylo podobnie, a byl #!$%@? bo #!$%@? odmowila uzywania opozniajacych gum. Wiec to jest juz zaawansowane stadium imo.
@Dzokatazullo: te opóźniające gumy mało co dają ja testowałem passante delay ( zielone) jedynie co to te tabsy podrzuce ci zródło na pw to sobie kup i sprawdź. Łeb jednak po tym jest inny czujesz jak coś ci ściska mózg. Generalnie w tv reklamuja teraz ten spray ale niewiem jak to u divy zastosować bo z ust zakłada gume i jedziecie sankami bez sniegu a to potrzebuje 15 minut na wchłonienie
@Dzokatazullo: jeżeli seks nie jest w miarę częsty, regularny tylko raz w tygodniu czy rzadziej to w naturalny sposób tego nie przeskoczysz, rabatów nigdy nie próbowałem ale czasem mam ochotę. Idąc na ciśnieniu spowodowanych tygodniowym nofapem moim zdaniem nie zmienisz niczego ale chciałbym się mylić. Daj znać jak poszło
@a-lexis: opozniajace sa rozne, bo rozna jest ilosc lidokainy. Durexy maja wiecej, pasante, unimile i inne no namy moga miec mniej.
Myslalem nad tym sprayem, ale procedura nakladania, odczekania na zadzialanie plus ile zapodac aby nie przedobrzyc, raczej do divingu sie nie nadaje.
jeżeli seks nie jest w miarę częsty, regularny tylko raz w tygodniu czy rzadziej to w naturalny sposób tego nie przeskoczysz


@Florentino: to ja nie wiem, ale kiedyś miałem sytuację, że z 2 miesiące nie byłem, poszedłem i 30 minut jazdy ponad XD

@Golibroda: na samo stanie powinien pomóc sildenafil zwykły z apteki, ale to u ciebie mi się wydaje, że w głowie siedzi - sildenafil nie działa tak, że