Wpis z mikrobloga

Witam,
szukam dobrego krzesła do częstej pracy przy biurku, kompletnie nie zależy mi na wyglądzie raczej na funkcjonalności i wygodzie (mam 190 cm wzrostu i około 90 kg). Szukając w Internecie bardzo dużo ludzi poleca krzesła Marcusa lecz siateczkowe oparcie jakoś mnie nie przekonuje tzn bardzo zależy mi na dobrym wsparciu w odcinku lędźwiowym a nie wiem czy jest ono w stanie to zapewnić. Znalazłem promocje na krzesło SMG-750 (podana cena - 100 zł) lecz w tym przypadku nie wiem czy nie płaci się za design na którym akurat mi nie zależy. Ma ktoś może porównanie który z tych foteli byłby lepszy? Lub ma inny fotel godny polecenia dla osoby z moimi wymaganiami i parametrami :) ? Ostatecznie jakiś dobry sklep w okolicach Rzeszowa w którym można przetestować dużo modeli?
#korpo #krzeslo #krzeslobiurowe #fotelgamingowy #rzeszow #ikea #xkom #markus #silvermonkey #pracazdalna
  • 9
  • Odpowiedz
@ZdeformowanyKreciRyj: masz rację przepraszam zapomniałem wspomnieć że budżet jaki zakładałem wynosi jakieś 600-700 zł
@zgreddo czy mógłbyś powiedzieć jak to wzmocnienie w odcinku lędźwiowym się sprawdza ponieważ w opiniach na jego temat znalazłem rozbieżne zdania (często wspominana jest jakaś dodatkowa nakładka) plus co o tym myślisz zakładając że jestem dosyć wysoką osobą
  • Odpowiedz
  • 1
@goldi321 Markus nie ma regulowanej części lędźwiowej. Do okazjonalnego pykania w gierki był ok. Od początku pandemii używam po 8h dziennie i obecnie szukam czegoś lepszego bo plecy po 3mcach zaczęły dawać o sobie znać.
  • Odpowiedz
  • 0
@goldi321 jak pracujesz bardzo dużo przy biurku to pomyśl o klękosiadzie. Na początku długo nie wysiedzisz ale z czasem wzmacniają się mięśnie pleców i dzięki temu utrzymujesz postawę naturalnie.
  • Odpowiedz
@Maciek1422: jeśli jesteś również z Rzeszowa to możesz zaglądnąć na obwodnicy do sklepu Kreo Styl Meble Biurowe jest duży wybór ale ceny zaczynają się raczej od 1k ;/ sam zdecydowałem się ostatecznie na Markusa i jest dla mnie spoko ale jakbyś był zainteresowany w tej chwili widziałem jest na promocji Silver Monkey z tkaniny a nie skóry na co między innymi też zwracałem uwagę szukając (nie wiem jak z wygodą, nie
  • Odpowiedz