Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki mam problem z rozchlapującą wodą podczas spłukiwania w WC. Mam miskę bezkołnierzową Cersanita i tej firmy stelaż podtynkowy. Podczas spłukiwania czy to mniejszym czy większym przyciskiem woda wychlapuje się aż na podłogę. Próbowałem zmniejszyć ilość wody, jaka jest spłukiwana, ale to nie pomogło. Czytałem jeszcze o jakiś dławikach/reduktorach ale nie mam pojęcia gdzie to zamontować i jakie kupić, żeby nie zdejmować miski. Miał ktoś podobny problem i znalazł rozwiązanie?

#wc #toaleta #budujzwykopem #remontujzwykopem
  • 13
@FerdynandLipski: do stelaży są kryzy zakładane na dzwon ale to niekażdy producent ma w ofercie, są również zakładane do misy WC i tam można założyć to co przewidział producent lub dorobić. Jeśli misa i stelaż były w zestawie dzwoń do producenta o problemie, jeśli nie to zadzwoń i zapytaj się czy do twojego modelu są kryzy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rafalski45: mi Cersanit zamontował kryzę oryginalna Grohe, bo taki stelaż mam. Po problemie. Patrz kryza w necie, montaż banalny bo są filmiki jak to wszystko wyjąć. W miskę nic nie pakuj, bo będziesz musiał ją zdjąć