Wpis z mikrobloga

Dla mnie GeForce Now to największa rewolucja w minionym roku 2020. Nie składane smartfony, które są niepotrzebne 95% ludzi, tylko właśnie GeForce Now. Kuźwa pomyślcie. Nie trzeba kupować procka, ramu, dysku ssd, zasilacza i kij wie czego. Wystarczy tani smart telewizor, tania przystawka z Android TV albo stary laptop. Odpalasz GeForce Now i grasz w najnowsze gry z RT. Jak stabilny internet się rozpowszechni w Polsce, a GeForce Now będzie obsługiwać wszystkie gry, to kupno kart graficznych za 2000-3000 zł całkowicie straci rację bytu. Płacisz 25 zł i grasz w najnowsze gry z Ray Tracingiem XD To jest prawdziwa rewolucja roku 2020. Change my mind.
#geforcenow #gry
Pobierz
źródło: comment_1609571000krmee7B83ZOf4w7WmZyuHq.jpg
  • 222
@dziobnij2: nie wiem co ludzie tutaj mają z opóźnieniem. Dla mnie największym szokiem było to, że nawet na słabym necie i sprzęcie nie wyczuwałem żadnego opóźnienia.

Co ciekawe, jak na swoim lokalnym wypasionym sprzęcie odpalałem cyberpunka np. w rozdzielczości innej niż 1920x1080 albo z jakimiś niestandardowymi ustawieniami, to sterowanie lagowało tak, że się nie dało przejść nawet menu (na moim fizycznym kompie, przypominam), więc może stąd te opinie, bo może ktoś
bo nvidii zależy na tym żeby nikt nie kupował ich kart za 3000 ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ElPerdedor: to akurat oczywiste! po cholerę je produkować, po cholerę dystrybuować, serwis, cała reszta kosztów?
można sprzedawać abonament i się śmiać - nawet biorąc pod uwagę 30 pln miesięcznie ekonomicznie będzie znacznie wydajniej niż przy modelu sprzedaży urządzeń.
@dziobnij2: testowalem cyberpunka - dla mnie przez opoznienia niegrywalne + ustawiajac wszystko na maxa to mam feeling jakby nawet fpsow bylo za malo. przy nizszych ustawieniach troche sie poprawialo. do tego streamowany obraz nie byl tak ostry jakbym chcial, testowalem jednoczesnie na pc i ps5 i mimo mniejzsych detali to wyzsza rozdzialka na tv i sama ostrosc obrazu i plynnosc na ps5 w odbiorze bila na glowe to z geforce now.
Spoko, ale czy taka grę zmodujesz albo zrobisz z nią cokolwiek oprócz grania - nie.


@Megawonsz_dziewienc @jtank : i właśnie o to chodzi. Tak, jak napisał @DeadIy:

Czekałem na to od jakichś 15 lat. Z obawą. Za 5 lat nie będzie nic innego. Eliminacja słabego punktu w walce z nielegalnymi kopiami, oraz inwigilacja gracza. A jak chcesz płacić mniej to w grze spersonalizowane reklamy.


To doskonały sposób na piractwo, ale jeśli
@moja-lewa-stopa: to juz mozesz zaczac sie przyzwyczajac - caly soft przechodzi na chmure od adobe i innych specjalistycznych po office i windows chyba tez nie bedzie juz wypuszczany jako nowa wer tylko upowana poprzednia via net. zreszta nowe kompy czy lapy nawet nie maja juz napedow. ciekawe czy w ogole nastepna generacja konsol bedzie miala napedy
Niby tak (jeśli gra się typowo casualowo), ale jak ktoś się skupia na bardziej kompetentnym aspekcie gier i jest entuzjastą gier bardziej esportowych, to niestety potrzebny jest swój sprzęt ze względu na o wiele mniejsze opóźnienia.