Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #silownia zebrałem się w końcu i będę organizował podstawy do targania wolnych w nowym domu, gdzie w końcu mogę coś zmieścić. Aktualna lista:
1. Kelton Klatka do wyciskania RACK HS12 z asekuracją
2. Kelton Ławka ławeczka do ćwiczeń regulowana HL9
3. Gryf olimpijski prosty Tytan Sport 220 cm / 50 mm
4. 140 kg żeliwa po 8zł spod Garwolina
5. GRUBA MATA PUZZLE FITNESS DO ĆWICZEŃ SIŁOWNI 6 SZT

Dość budżetowo, ale chciałem zamknąć się <4,5k ze wszystkim, nie zabiję się na tym? ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i czy o czymś nie zapomniałem
Fitoplankton - #mikrokoksy #silownia zebrałem się w końcu i będę organizował podstawy...

źródło: comment_16096634105wQtYsJqaK98HnU5HmlZ5u.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
Zestaw bardzo dobrze przemyślany. Jeszcze kupiłbym pas do ciężarów, aby przywiązać do niego ciężar i się podciągać siłowo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@epic_25: masz na myśli używkę? Też to rozważałem, ale trochę nie chce mi się bawić w łowienie okazji. A co do racka - przetrwał Ci już zrzut z jakiegoś siadu? I czy nie ma problemu z niestabilnością przy załadowanej sztandze?

@Plegar: brzmi dobrze, masz jakieś namiary?

@Trebron91: o, racja, o pasie zapomniałem, dzięki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Fitoplankton: zrzutu z wysokości na nim nie robiłem, jedynie przy dolnej fazie sztanga mi spadała i pręty dalej są proste. Przy 160kg to się trochę buja na boki jak mu w tym pomożesz
  • Odpowiedz
@Fitoplankton: niestety już nie, ale pamiętam że przez allegro łatwo było go znaleźć. Takie talerze sam posiadam i przez okres w którym ćwiczyłem nie narzekałem na nie.
  • Odpowiedz