Wpis z mikrobloga

Czemu obecnie mężczyźni są bardziej uczuciowi , wrażliwi , romantyczni od kobiet? Ja to czasami chciałbym się poprzytulać a te by się tylko chciały ruchac , sex i sex i tak w kolko a jak odmówisz takiej seksu to zaraz sobie znajdzie innego i koło #!$%@? się zamyka , jak jestem zbyt romantyczny to tez mam uczucie ze się na mnie krzywo patrzą , teraz chłop nie może mieć uczuć , naoglądają się filmów typu grey , 365 dni i liczy się tylko brutalność .... szkoda strzępić ryja
#przegryw #randkujzwykopem #zwiazki #tinder #badoo
  • 23
jako nastolatek myślałem że ze względu na swój romantyczny charakter będę atrakcyjny dla kobiet ale parę lat później zderzyłem się z rzeczywistością


@bartolloxd: xddd
to samo mialem (pewnie miliony to przezyly). Bardzo brutalne zderzenie ze sciana, z takiego zderzenia wielu o wlasnych silach nie wyszlo szczegolnei, ze media wmawiaja ze kobiety takei romantyczne sa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bartolloxd: mi sie wydaje, ze w tych czasach to znalezenie romantyczki, ale takiej prawdziwej to graniczy z cudem. W sensie, ze one istnieja, ok, ale pewnie na 100tys. normalnych jest ta jedna romantyczka czy cos. Ja na przyklad nigdy nie poznalem kobiety, ktora bylaby romantyczna, zawsze koniec koncow wychodzi, ze sa to istoty nakierowane glownie na doczesnosc, na materialne przedmioty, na pozycje spoleczna no i oczywiscie lastbatnotlist wyglad