Wpis z mikrobloga

Dobry nowina z YT! Wreszcie na poważnie biorą się za moderowanie smiecia. Jeden z największych kanałów szerzący ciemnototerapie zmienia strategię. Teraz Tv niezależna ze swojego kanału zrobi tylko reklamę kałkontentu, a materialy będą umieszczać gdzie indziej. Już przerzucja śmieci na inne strony. W tym brednie znanego hohsztaplera Zięby. Miejmy nadzieję, że wreszcie zbanuja ich permanentnie i wezmą się za inne podobne "raki" z durniami plaskoziemcami/antyszczepionkowcami na czele
#rakcontent #bekazpodludzi #pseudonauka #yt #antyszczepionkowcy #plaskoziemcy #patologiazewsi #ciekawostki #nauka #koronawirus #medycyna #teoriespiskowe
robert5502 - Dobry nowina z YT! Wreszcie na poważnie biorą się za moderowanie smiecia...
  • 9
@szyryfyry1: > Dlaczego ktoś ma o tym decydować?

Dlatego, że to serwis ktosia i może decydować, co będzie tam umieszczanie, a co nie będzie.

to czemu ktoś ma na glupkach nie zarabiać i nie nagrywać wideo?

Bo później między glupkami trzeba żyć. I chwała YT że nie daje forum idiotom. Oby zintensyfikowali działania a inni poszli w ich ślady z FB na czele
@robert5502: Mi chodziło już o to, że za jakiś czas może dojść do sytuacji gdzie wgl internet będzie miejscem gdzie "ktoś" będzie tym zarządzał (o ile już tak nie jest) i sobie decydował o tym co się w nim znajdzie. Między glupkami to i tak żyjesz czy Ci się to podoba czy nie po prostu w internecie każdy jest odważny bo się czuje anonimowo i się z tym częściej stykasz (
@szyryfyry1: Jednak lepiej dla społeczeństwa jak jest głupków mniej. A do czego doprowadziło nadmierne propagowanie np antyszczepionkowych głupot, zobaczyliśmy kilka lat temu. Kiedy kilku pOsłów wprowadziło do sejmu hochsztaplera Ziembe. I tak oszust - mechanik maszyn górniczych - bez żadnej wiedzy o medycynie wypowiadał się w miejscu gdzie tworzy się prawo.
@robert5502: Zgadzam się, jednak każdy sam powinien decydować co chce oglądać. To nie wina internetu, że ludzie są debilami, tylko ludzie sami się zamienili (?) w leniwych kretynow gdzie ich rozrywka jest chlanie browarów i żarcie fast foodow oglądając w tle "trudne sprawy" To dobre narzędzie (internet) tylko nie każdy go wykorzystuje w dobrych celach umiejętnie z niego korzystając sam sobie szkodząc, ale nie podoba mi się akcja w sensie l
@robert5502: Tak, jasne mam swoją stronę jestem adminem i sobie decyduje co na niej ma być, mi chodzi ze kiedyś może się to rozwinąć o krok dalej i ogólnie internet byłby kontrolowany przez.. (wstaw co chcesz).. I ktoś by sobie decydował ogólnie co ma docierać do ludzi, a co nie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)